Seko mums Šodien saziedoti jau 715.00 €

Palīdzība Danielam Elksnim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Danielam nepieciešamā summa ir saziedota.

Mūsu palīdzība ļoti nepieciešama septiņus gadus vecam Danielam no Ludzas novada. Puisēnam drīz jāuzsāk skolas gaitas un viņš ir bērns, kuram uzstādīta diagnoze – autisms ar pazeminātu intelektu. Daniels katru dienu mēro garu ceļu uz specializēto dārziņu, un, cik vien ļauj vecāku rocība, apmeklē ABA terapijas nodarbības. Terapijas rezultātā Daniels ir iemācījies jau gandrīz patstāvīgi paēst, norādīt savu vajadzību ar pirkstu. Vislielākās grūtības Danielam ir ar pašaprūpi, bet vecāki nedomā padoties un lēnām solīti pa solītim dodas uz mērķi. Dzīves dārdzība ir darījusi savu, un Daniela vecākiem ļoti nepieciešama mūsu palīdzība, lai dēliņš varētu regulāri apmeklēt ABA terapijas nodarbības. Gadam ABA terapijai nepieciešami 4000 eiro.

Palīdzēsim kopā ģimenei un Danielam virzīties tuvāk saviem mērķiem. Kopā mums sanāks!

Projekts ievietots portālā 12.01.2024

Projekts noslēgts 23.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

3D printeri Ukrainas armijai

Palīdzība Sandrai Ameļčenkovai

Palīdzība Evitai Kalniņai

Palīdzība Reinim Ķerim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 781 593.54 €