Seko mums Šodien saziedoti jau 4,647.60 €

Palīdzība Danai Indriksonei

Danai no Bauskas ir 37 gadi, viņai ir garīgās attīstības traucējumi kopš bērnības un ir noteikta 1.grupas invaliditāte. 

Ikdiena ar Danu ir sarežģīta un izaicinājumu pilna, par viņu visu laiku rūpas mamma, kura pašai ir 2. grupas invaliditāte. Danu ir ļoti grūti pierunāt iziet no mājām. Jau kādu laiku viņai ir paniskas bailes no pakāpieniem, tāpēc kāpnes vienmēr izraisa sarežģījumus.  Uz daudziem aicinājumiem Dana bieži atbild - nē. Tad viņa jāsāk pierunāt ar visādiem paņēmieniem. Mamma stāsta, ka reiz ar Danu aizbraukuši uz jūru un tad nācies viņu vismaz pusstundu pierunāt izkāpt no mašīnas. Mājās Dana skatās televizoru, šķirsta grāmatas un žurnālus, spēlējas ar rotaļu datoru. Ģimene Danu mīl un atbalsta, neskatoties uz visām grūtībām. 

Šobrīd ir pienācis laiks vest Danu pie zobārsta, bet zobu ārstēšana viņas diagnozes dēļ iespējama tikai pilnā narkozē. Divu stundu narkoze izmaksā 350 eiro. Tās laikā zobārsts cenšas paspēt salabot vai izraut vairākus zobus. Tādējais zobārsta vizīte var kopā izmaksāt līdz pat 1000 eiro. Danas ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim Danai!

 

Projekts ievietots portālā 12.09.2023

Projekts noslēgts 13.11.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Lienei Zībergai

Palīdzība ukraiņiem ar kāju amputācijām

Palīdzība Reinim Ķerim

Palīdzība Aleksandram Šmeļam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 756 150.74 €