Seko mums Šodien saziedoti jau 3,295.90 €

Palīdzība Damiram Zaķītim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Damiram nepieciešamā summa ir saziedota.

Damiram no Rīgas ir 3 gadiņi un uzstādīta diagnoze – autisms. Puisēns nerunā, viņam grūtības sagādā pašapkalpošanās prasmes un komunikācija ar citiem bērniem un līdzcilvēkiem. Damirs apmeklē specializēto bērnudārzu, bet nepaliek tajā uz pilnu dienu. Puisēnam ir vecāks brālis, ar kuru puisēnam ir ļoti grūti sadarboties un kopīgi rotaļāties. Damirs ar vislielāko prieku šķirsta grāmatas, liek puzles un skatās multfilmas.

Vislielākais izaicinājums Damira ģimenei ir došanās ārpus mājas, jo puisēns var aizbēgt no vecākiem un pastāvīgi nepieciešama dēla dusmu kontrole. Katra diena ar Damiru ir izaicinājumiem pilna un grūta, jo katra mazākā novirzīšanās no dienas ritma var izraisīt dusmu un agresijas lēkmi. Damiram ļoti nepieciešamas regulāras ABA terapijas nodarbības, kuru laikā tiek mācītas, un apgūtas dažādas prasmes gan pašam Damiram, gan sniegts atbalsts Damira ģimenes locekļiem. Damira diviem intensīvajiem ABA terapijas kursiem nepieciešami 2400 eiro un puisēna ģimenei ļoti nepieciešams mūsu atbalsts, jo šādu līdzekļu viņiem nav.

Palīdzēsim kopā Damiram! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 20.02.2023

Projekts noslēgts 14.03.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Miķelim Eglītim

Palīdzība ārkārtas situācijās

Latviešu mūziķi - ukraiņu karavīriem

Palīdzība Martai Lindei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 131 677.81 €