Seko mums Šodien saziedoti jau 506.00 €

Palīdzība Dainim Zvirbulim

Zāles, kas pirmajam kursam tika iegādātas no 2019. gadā labdarības koncertā "Vienoti par iespēju" saziedotajiem līdzekļiem, Dainim nav devušas gaidīto uzlabojumu, tādēļ šobrīd ziedojumu piesaiste ir noslēgta.  

Dainim Zvirbulim no Tukuma novada ir 38 gadi. Viņš pēc savas profesijas un aicinājuma ir mēbeļu dizainers un kokgriezējs - galdnieks. Pēc Rīgas Amatniecības vidusskolas beigšanas, viņš devās darba meklējumos uz Īriju, kur pavadīja 10 gadus. Pirms aptuveni 6 gadiem viņš sajuta aicinājumu atgriezties Latvijā.  Viņa lielais sapnis bija izveidot savu dizaina mēbeļu kolekciju un ražošanu, nodibināt uzņēmumu un turpināt darboties savā dzimtenē.

Diemžēl tikai 2 gadus pēc atgriešanās Latvijā viņam strauji pasliktinājās veselība. Sākumā tas izskatījās pēc nopietnas saaukstēšanās, ar kuru netika galā vairākus mēnešus. Bija ilgstoša temperatūra, svīšana naktīs, palielināti limfmezgli un straujš svara zudums. Veselības stāvoklis tik ļoti pasliktinājās, ka Dainis nokļuva slimnīca, kur pēc ilgiem izmeklējumiem atklājās smaga diagnoze Hodžkina limfoma, kas ir ļaundabīgs audzējs limfātiskajā sistēmā. Sākums likās cerīgs. Pēc pirmajām ķīmijterapijām viņa stāvoklis uzlabojās, spēks un svars atgriezās. Arī iespēja strādāt.  Spītējot intensīvajai ārstēšanai un ķīmijterapijas izraisītajām komplikācijām, viņš tomēr nepadevās un mērķtiecīgi gāja uz savu izsapņoto sapni par mēbeļu ražošanu. Paralēli kīmijterapijām un vājuma posmiem viņš savā darbnīcā izveidoja pirmos prototipus jaunajām dizaina mēbelēm ar nosaukumu “Hausman”, kas ir nosauktas viņa vectēva uzvārdā.

Šobrīd visa uzņēmuma darbība ir apturēta, jo pēc 4 gadiem intensīvas cīņas ar ļaundabīgo slimību, Daiņa stāvoklis atkal ir krasi pasliktinājies. Iepriekšējā terapija vairs nedot vēlamos rezultātus. Slimība sāk strauji progresēt. Ārstu konsīlijs ir nozīmējis medikamentu Brentuximab vedotin, kuru diemžēl Latvijā valsts neatmaksā. Decembra vidū iesniegts individuālās zāļu kompensācijas lūgums Nacionālajam veselības dienestam, bet atbilde gaidāma tikai janvāra vidū. Taču  jaušobrīd ik pēc 3 nedēļām nepieciešami 3281.60 eiro. Kopā nepieciešami vēl 7 kursi par kopējo summu 22971.20 eiro.  Ārsti sniedz cerības, ka šīs zāles var palīdzēt Dainim. Tāpēc ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību, jo paši tādu summu nevar atļauties. Palīdzēsim Dainim! 

Projekts ievietots portālā 27.12.2019

Projekts noslēgts 10.01.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

POGA uz riteņiem

Palīdzība Maksimam Viskrebencevam

Palīdzība Vanesai Feldmanei

Atbalsti rūpju bērniņus!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

957 093.41 €