Seko mums Šodien saziedoti jau 9,267.60 €

Palīdzība Braienam Šubrovskim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! 

Braienam no Talsu novada ir 9 gadi. Zēna diagnoze liedz viņam staigāt, sēdēt un runāt. Zēna garīgā veselība atbilst viņa vecumam, kas ļauj viņam piedalīties visos izglītojošajos procesos un socializēties. Zēnam ir ļoti attīstīta žestu valoda, ar kuras palīdzību viņš ir iemācījies komunikāciju ar saviem vienaudžiem un ģimeni. Ikdienā Braiens dodas skolu un regulāri apmeklē intensīvu rehabilitāciju. Lai padarītu zēna un viņa ģimenes ikdienu vieglāku, Braienam ļoti nepieciešams speciāls pavadoņa vadāmais riteņkrēsls Hoggi Bingo. Uz šī riteņkrēsla ērti varēs novietot sēdēšanas sistēmu, kas ir speciāli piemērota tieši šim riteņkrēslam. Šāds riteņkrēsls dos iespēju puisim daudz biežāk doties garās pastaigas dabā, kas ir viņa mīļākā nodarbe. Specializētā riteņkrēsla izmaksas ir 2750 eiro, no kuriem valsts apmaksā 1439,20 eiro. Starpība jāsedz pašai ģimenei no saviem līdzekļiem. Riteņkrēslam nepieciešami 1310.80 eiro un ģimene lūdz mūsu atbalstu. Mums kopā jāpalīdz Braienam.

Palīdzēsim Braienam!

Projekts ievietots portālā 19.04.2023

Projekts noslēgts 25.04.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Palīdzība Braienam Paškevičam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 760 770.74 €