Seko mums Šodien saziedoti jau 8,969.50 €

Palīdzība Borispoles slimnīcai

Borispoles slimnīcas neatliekamās palīdzības centrs lūdz mūsu palīdzību!

Krievijas raķešu uzlidojumos ir cietusi valsts infrastruktūra un traucēta elektroapgāde slimnīcai. Lai slimnīca varētu nodrošināt neatliekamās palīdzības centru, tai nepieciešama regulāra elektropadeve, kas spētu nepārtraukkti darbināt centra medicīniskās iekārtas un glābt Ukrainas cilvēku dzīvības.

Borispoles slimnīcas neatliekamās palīdzības centrs lūdz iegādāties aprīkojumu - autonomus vai hibrīda tipa invertorus. Šīs iekārtas nodrošinātu medicīnas centra nepārtrauktu darbību brīžos, kad valstī zudusi elektroenerģija. Tāpat, šīs iekārtas ietaupīs dārgo dīzeļdegvielu, kura ik dienu izmaksā vairāk kā 150 eiro, kas pašlaik ir vienīga iespēja, ja pazūd elektroenerģija. Inventorus un vadības blokus kā ziedojumu saņēmam no uzņēmuma Solar XPro, ziedojumos nepieciešami 7598.80 eiro astoņu 2.56kwh akumulatora bloku iegādei. 

Palīdzēsim Borispoles slimnīcai nodrošināt neatliekamās medicības centra darbību!

Projekts ievietots portālā 16.11.2022

Projekts noslēgts 13.12.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Twitter konvojs Ukrainai

Palīdzība ukraiņiem ar kāju amputācijām

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Reinim Ķerim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 936.94 €