Seko mums Šodien saziedoti jau 15,388.50 €

Palīdzība Birutai Vīksnai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste šobrīd ir noslēgta, jo zāļu lietošana šobrīd ir apturēta. Biruta šobrīd iziet rehabilitāciju, tiek apmaksātas citas Birutai nepieciešamās zāles. 

Biruta Vīksna ir bijusi ilggadēja Rīgas franču liceja direktore. Šim darbam veltīti 35 dzīves gadi, saņemts apbalvojums par franču valodas izplatības veicināšanu Latvijā.

Pirms 2 gadiem Birutai atklāja ļaundabīgu zarnu vēzi. Tika veikta operācija, saņemti vairāki ķīmijterapijas kursi, taču audzējs turpināja progresēt. Diemžēl ķīmijterapija radīja blaknes, kā rezultātā Birutai ir grūtības pārvietoties, jo kāju un roku nervu šūnas ir bojātas. Ārstu konsīlijs šobrīd ir nozīmējis medikamentu Avastin, kas ik pēc 2 nedēļām izmaksā 1167 eiro. Valsts šo medikamentu Birutas gadījumā neatmaksā. Kopā 9 zāļu devām ir nepieciešami 10 503 eiro. Birutai šādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Birutai!

Projekts ievietots portālā 07.07.2022

Projekts noslēgts 12.11.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība dzīvniekiem

Palīdzība Elīzai Ikauniecei

Palīdzība Elitai Puķītei

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 748 012.20 €