Seko mums Šodien saziedoti jau 50.00 €

Palīdzība bezsaimnieka kaķīšiem 2020

Apstāsimies uz brīdi un aizdomāsimies par bezsaimnieku dzīvniekiem, kurus katru dienu manām mūsu ielās. Viņi nevar paši sev palīdzēt un pastāstīt par savām problēmām. Mītot uz ielas, viņi ir praktiski neaizsargāti. Katru dienu mēs dodamies savās ikdienas gaitās, bet kāds bez mājām palicis suns vai kaķis tajā pašā laikā cenšas atrast mūsu ēdiena paliekas. Īpaši smaga situācija dzīvniekiem ir rudenī un ziemā, kad ārā ir ļoti auksts un daudzi dzīvnieki gan saslimst, gan iet bojā, neatrodot sev siltu mājokli. 

Dzīvnieku aizsardzības biedrības "Cat Care Community" viens no galvenajiem uzdevumiem ir risināt šo problēmu. Ar sterilizācijas palīdzību ir iespējams ierobežot bezsaimnieka kaķu izplatību, varbūt pat to apstādināt. Taču tam ir nepieciešams finansējums. Nepieciešama jūsu palīdzība! Viena kaķa sterilizācija vidēji maksā no 25- 50 eiro (atkarībā no dzīvnieka dzimuma). Pateicoties sabiedrības atbalstam pēdējos gados ir sterilizēti vairāki simti kaķeņu un runču. Taču vēl vismaz tikpat dzīvnieku vēl dzīvo uz ielas un gaida savu kārtu. 

Biedrība "Cat Care Community" palīdz ne tikai sterilizēt kaķus, bet arī uzstāda kaķu mājiņas, ārstē dzīvniekus un meklē viņiem jaunus saimniekus. Biedrības vēstuļu kastīte nepārtraukti ir pilna ar ziņām, lūgumiem palīdzēt, glābt un atrast mājas! Tiek darīts viss iespējamais, lai palīdzētu. Nav iespējams palikt vienaldzīgam, kad redzi nelaimīgas acis, netīras ķepas un izbadējušos augumus. Tikai pateicoties cilvēkiem, kuri nav vienaldzīgi, katru dienu ir iespējams palīdzēt kādam dzīvniekam. Liels paldies par to! Kopā mēs padarīsim šo pasauli labāku! 

Par saziedotajiem līdzekļiem plānots paredzēt vismaz 120 dzīvniekiem, sedzot sterilizācijas izdevumus un veterinārās aprūpes izmaksas. 

Projekts ievietots portālā 19.02.2020

Projekts noslēgts 01.01.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Vadimam Muraško

Palīdzība Kristiānam Ostrovskim

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

73 417.21 €