Seko mums Šodien saziedoti jau 381.00 €

Palīdzība Betijai Reingolcei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Betijai nepieciešamā summa saziedota.

Betijai drīz paliks 4 gadi un pirms neilga laika jau stāstījām par mazulītes nemitīgo cīņu par kustībām, par vēlmi celties kājās, par sapņiem pašai uzsākt staigāt. Betijas stāsts ir stāsts par lielu spēku, jo bērniņs, kurš pasaulē ierodas 11 nedēļas pirms noliktā laika, ir liels cīnītājs un viņam šajā pasaulē ir lieli plāni. Kaut arī ģimene ir ļoti daudz darījusi Betijas veselības uzlabošanā, mazulīte šobrīd pati nevar apsēsties, nerāpo un neceļas kājās, viņai nepieciešama liela vecāku uzmanība un gādība. Mazulīte ir ļoti pozitīva, draudzīga un smaidīga. Kā mamma saka: “Liela pļāpiņa ar sprogainiem matiem.” Betijai patīk grāmatas, īpaši lielā brāļa enciklopēdija par dzīvniekiem, puzles likšana un rotaļas ar lellēm.

Vecāku sapnis ir, lai Betija sāktu rāpot un pati pieceltos uz savām kājiņām. Lai tas notiktu, vajadzīgs laiks un līdzekļi, kas ģimenei šobrīd pietrūkst. Betijai bija rekomendēti vairāki rehabilitācijas kursi Rehabilitācijas centrā POGA un mēs kopā saziedojām visu nepieciešamo summu. Tomēr šobrīd, apmeklējot regulāri rehabilitāciju, speciālisti ir konstatējuši, ka mazajai Betijai ir izteikta spastika un tas apgrūtina rehabilitāciju, vingrošanu un attīstību. Speciālisti rekomendē īpaši saudzīgu operāciju abām kājām un labajai rokai, ko diemžēl neveic Latvijā, bet gan Čehijā pēc  Ulzibat metodes. Operācijas apmaksai līdzekļi jau ir pieejami. Ziedotāju atbalsts nepieciešams ceļa izdevumu un viesnīcas izdevumu apmaksai. Nepieciešami 800 eiro. Ģimene lūdz mūsu palīdzību. Betijai ļoti nepieciešama šī operācija!

Palīdzēsim Betijai!

Projekts ievietots portālā 11.03.2020

Projekts noslēgts 21.03.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Viktorijai Prošinai

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Svetlanai Kovaļenko

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

616 798.50 €