Seko mums Šodien saziedoti jau 715.00 €

Palīdzība Baibai Žaltkovskai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem. Ziedojumu piesaiste ir noslēgta. 

6. februārī saņemta sēru vēsts. Baiba ir devusies mūžībā. Izsakām visdziļāko līdzjūtību ģimenei, tuviniekiem un draugiem. 

No atlikušajiem ziedojumiem tiks apmaksāti apbedīšanas izdevumi, pārējā summa tiks izlietota palīdzībai citiem smagi slimiem cilvēkiem. Ja nevēlaties, ka Jūsu ziedojumi tiek izlietoti citiem, lūdzu sūtiet iesniegumu ar maksājuma uzdevumu par ziedojuma atmaksu  līdz 06.03.2024. uz .

Baibai no Salaspils ir 56 gadi. Viņa jau 35 gadus ir kopā ar savu vīru, viņiem ir divi pieauguši bērni, kā arī nesen sagaidīta mazmeitiņa. Baibai ļoti patīk dārza darbi, pie mājas ir glīti iekopts dārzs un pagalms, iesākta veidot savvaļas puķu pļava. Šobrīd visvairāk Baiba vēlas būt vesela un būt kopā ar saviem mīļajiem.

Pirms nepilniem trīs gadiem Baibai tika atklāts olnīcu vēzis sākuma stadijā.  Pirmais ārstniecības posms ritēja veiksmīgi. Tā kā Baiba ir bijusi sportiska un fiziski spēcīga, tad samērā viegli atkopās pēc operācijas un ķīmijterpijas. Viņa cītīgi apmeklēja speciālās fiziskās nodarbības onkoloģiskajiem pacientiem un drīz varēja atgriezties darbā. Likās, ka sliktākais ir palicis pagātnē. Tomēr audzējs drīz atgriezās. Audzējs ir retas formas, tādēļ pēc standarta vadlīnijām to nav izdevies izārstēt.

“Nezaudēju cerību un visu laiku meklēju risinājumus, lai uzveiktu šo slimību,” atklāj Baiba. Jau gadu Baiba ārstējas onkologa uzraudzībā ar sinerģiskām infūzijām (āmulis, augstu devu vitamīns C, kurkumīns). Pērn pusgadu, kad atklājās metastāzes aknās, viņa kursu veidā ārstējās Vācijā. Tas prasīja daudz līdzekļu. Kamēr Baiba pati vēl strādāja, ar ģimenes atbalstu tika galā. Taču pirms nepilna gada slimības dēļ Baibai no darba nācās aiziet, tādēļ šobrīd nepieciešamie ārstēšanās izdevumi rada milzīgu slogu.

Šobrīd onkologs Baibai nozīmējis veikt padziļinātas vēža ģenētiskās analīzes, lai noskaidrotu, kādi konvencionāli un komplementāri preparāti varētu būt iedarbīgi konkrētajā gadījumā. Šīs analīzes maksā 4500 eiro. Baibai nozīmētas arī hipertermijas procedūras.  Šāds trīs nedēļu kurss izmaksā 6500 eiro. Kopā nepieciešami 11 000 eiro. 

Baiba lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai varētu ārstēsties. Palīdzēsim  Baibai!

 

Projekts ievietots portālā 20.01.2024

Projekts noslēgts 05.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Vijai Auzānei

Palīdzība Dianai Ovčiņņikovai

Palīdzība Miķelim Audzeram

Palīdzība Viesturam Veisam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 781 593.54 €