Seko mums Šodien saziedoti jau 451.00 €

Palīdzība Artūram Višarenko

Artūram ir 4 gadiņi, mamma dēliņu audzina viena, abi dzīvo Daugavpilī. Kad puisītis piedzima, nekas neliecināja par veselības problēmām. Artūrs attīstījās līdzīgi kā viņa vienaudži, taču zēns nerunāja, parādījās uzvedības traucējumi ar hiperaktivitāti. Mamma vērsās pie ārstiem un pēc veiktajiem izmeklējumiem tika konstatēts, ka zēnam ir smaga garīga atpalicība, iedzimta smadzeņu anomālija un vēl vairākas smagas diagnozes.

Artūram nozīmētas regulāras komunikāciju un attīstību veicinošas nodarbības, taču ikdiena ar viņu ir ļoti sarežģīta. Artūram bieži ir histērijas lēkmes ar raudāšanu, kliegšanu un pašagresiju. Zēnam nepieciešama īpaša uzraudzība un aprūpe, ko ikdienā nodrošina mamma. Taču mammai ir nepieciešama palīdzība zēna pieskatīšanā, jo ar zēnu doties ārpus mājas ir grūti. Tādēļ mammas prombūtnē nepieciešams apmācīts un uzticams palīgs, kuram mamma droši var uzticēt savu bērnu.

Artūram nozīmētas ABA terapijas nodarbības 2 reizes nedēļā 5 mēnešu garumā. Vienas nodarbības izmaksas ir 25 eiro. Kopā nepieciešami 1250 eiro.

Artūra mamma lūdz palīdzību dēla aprūpē vismaz vienai dienai nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Atbalstīsim Artūra ģimenei!

Projekts ievietots portālā 16.07.2020

Projekts noslēgts 31.12.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi Pogai izaugt!

Palīdzība Rūtai Rudzei

Palīdzība Sandrai Reisonei

Palīdzība Hugo Tomsonam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

84 219.23 €