Seko mums Šodien saziedoti jau 21,635.46 €

Palīdzība Artūram Stradam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Artūram nepieciešamā summa ir saziedota.

10 gadus vecais Artūrs dienas lielāko daļu pavada ratiņkrēslā. Bērnu cerebrālā trieka jau kopš agras bērnības ir liegusi zēnam izdzīvot visus bērnības priekus un iekļauties vienaudžu rotaļās.

Vecāki daudz paveikuši, lai Artūrs reiz varētu staigāt. Ar staiguļa palīdzību Artūrs pats var noiet 10 minūtes. Artūram ir pašapkalpošanās iemaņas – pats ēd un var veikt pamata lietas sadzīviskā līmenī. Artūrs apmeklē Dzelzavas speciālo internātpamatskolu.

Artūrs ir sabiedrisks, patīk mūzika, un zēnam ir neizsakāma vēlme iemācīties staigāt!

Rehabilitācijas centrā “Poga” Artūrs jau ir saņēmis divus intensīvās rehabilitācijas kursus ar īpašu tērpu Therasuit. Vecāki un speciālisti redz uzlabojumus un terapija jāturpina arī 2017.gadā.

Therasuit ir unikāla fizioterapijas metode no ASV, kuras pamatā ir unikāls tērps, kas nodrošina ķermeņa ārējo stabilitāti, vienlaikus ļaujot izdarīt daudz brīvākas un koordinētākas augšējo un apakšējo ekstremitāšu kustības. Tās viena kursa ilgums ir 4 nedēļas, 5 dienas nedēļā, 3 stundās dienā TheraSuit kursa laikā kā papildu terapija tiek nozīmētas arī ergoterapeita, osteopāta un neirologa konsultācijas.

Artūram 2017.gadā nozīmēti trīs intensīvas rehabilitācijas kursi, katrs vienu mēnesi ilgs. Viena kursa izmaksas ir 1910 eiro, kurā ietilps 57 stundas Therasuit kurss, 6 ergoterapijas nodarbības, neirologa un osteopāta vizītes. Gadā nepieciešami 5730 eiro.

Palīdzēsim Artūram!

Projekts ievietots portālā 06.01.2017

Projekts noslēgts 01.03.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Zemessargam.lv

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Bērnu rehabilitācija Latvijā

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

977 197.18 €