Seko mums Šodien saziedoti jau 10,859.29 €

Palīdzība Artūram Lipiņam

Mērķis: 11 gadus veca zēna rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 3500

Artūrs ir 11 gadus vecs zēns. No vienaudžiem un rotaļu biedriem viņu atšķir tas, ka zēna labā kāja un labā roka nekustas brīvi. Jau kopš dzimšanas Artūra diagnoze ir bērnu cerebrālā trieka, stājas un valodas traucējumi.

Divas līdz trīs reizes gadā māmiņa un tētis nodrošina zēnam ārstniecību un rehabilitāciju slimnīcā Gaiļezers un „Vaivaros”. Artūrs ir gudrs puika, mācās ar interesi, ļoti mīl savu jaunāko brālīti. Bet ir arī kautrīgs, šaubīgs, bailīgs.

Ar Ziedot.lv ziedotāju atbalstu Artūram bija iespēja veikt delfīnu terapiju Ukrainā, Jevpatorijas ārstēšanas bāzē. Pēc šīs terapijas Artūram bija daudz iespaidu, emociju. Uzlabojās valoda, zēns vairāk var darboties ar labo roku.
Lai Artūrs varētu turpināt ārstēties, nepieciešami 3500 lati. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi vēršas ar lūgumu palīdzēt. Artūra ģimene ļoti cer uz ziedotāju atsaucību, lai palīdzētu un dotu iespēju zēnam atveseļoties!

Projekts ievietots portālā 17.04.2009., pēdējās izmaiņas 10.09.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Atbalsti rūpju bērniņus!

Palīdzība Rodrigo Lormanim

Atkārtota palīdzība Guntai Sārtaputnai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 409.67 €