Seko mums Šodien saziedoti jau 15,388.50 €

Palīdzība Arturam Levickim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Arturam nepieciešamā summa saziedota.

Arturs ir 6 gadus vecs puisēns no Daugavpils. Artura dzīvesstāsts nav vienkāršs, jo viņam ir diagnosticēti organiski personības un uzvedības traucējumi, kas saistīti ar galvas smadzeņu disfunkciju. Arturam ir runas un valodas attīstības traucējumu, kā arī autiskā spektra traucējumi, kas ļoti ierobežo puisēna dzīves kvalitāti.

Lai arī zēns ikdienā apmeklē specializēto bērnudārzu, viņam ir ļoti izteiktas garastāvokļa maiņas, kas mijas ar protesta akcijām un izteiktiem negatīvisma uzliesmojumiem. Arturam nepieciešama pastāvīga uzraudzība, izpratne par puisēna diagnozi un neatlaidīgs darbs, lai zēnu, izglītotu un mācību jaunas dzīves prasmes. Speciālisti rekomendē regulāri apmeklēt ABA terapijas nodarbības 3 reizes nedēļā un logopēda nodarbības – 2 reizes nedēļā veselu gadu. Artura vienīgā apgādniece ir mamma, kurai pietrūkst līdzekļu, lai nosegtu dēla nepieciešamo terapiju. Mamma vēršas pie mums ar lūgumu palīdzēt. Puisēna nodarbībām gadam nepieciešami 5980 eiro, no kuriem 2320.20 eiro jau ir pieejami no 2021. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2022. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 3659.80 eiro.

Palīdzēsim Arturam! Mums kopā tas izdosies! 

 

Projekts ievietots portālā 14.01.2022

Projekts noslēgts 19.04.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Labas Ziņas*

Nedziedināmi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Raivim Mitrošenko

Mazi solīši pretī lielajai dzīvei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 748 012.20 €