Seko mums Šodien saziedoti jau 320.00 €

Palīdzība Artjomam Tomsonam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Artjomam nepieciešamā summa saziedota.

Trīs gadu vecumā Artjomam uzstādīja diagnozi – bērnības autisms, ekspresīvās valodas traucējumi. Jau no 3 gadu vecuma Artjoms apmeklē dažādus speciālistus- psihologu, logopēdu, fizioterapeitu.

Pašlaik Artjomam ir 8 gadi, zēns nerunā, daļēji sazinās ar žestiem, ar roku norāda uz vajadzīgo vai interesējošo. Artjomam ir grūti koncentrēties uz kādu nodarbi, uzmanība ir ļoti nenoturīga. Ikdienā zēnam ir nepieciešama pastāvīga pieaugušā klātbūtne uzraudzība, kontrole un palīdzība. Artjoms apmeklē Rīgas 4. speciālo internātpamatskolu. Artjomam patīk aktīvas un garas pastaigas, patīk braukt ar skuteri, baseina apmeklējumi.

Ģimene no saviem līdzekļiem apmaksā Artjomam logopēda nodarbības, fizioterapiju, baseina apmeklēšanu, attīstošās nodarbības, reitterapiju, medicīnas centra apmeklēšanu Sanktpēterburgā. Ģimene dara visu iespējamo sava dēla labā, lai viņš izaugtu par aktīvu sabiedrības locekli.

Valodas attīstības veicināšanai neirologs zēnam rekomendē delfīnterapiju. Artjoma māmiņa ļoti cer, ka šī terapija palīdzēs un zēns sāks runāt un spēs kontaktēties ar citiem bērniem.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu 10 delfīnterapijas nodarbību apmaksai Minskas delfinārijā. Kopā nepieciešami 760 eiro. Ģimene apmaksās uzturēšanās un ceļa izdevumus.

Palīdzēsim Artjomam!

 

Projekts ievietots portālā 14.05.2018

Projekts noslēgts 24.05.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dvēseļu dārzs Zvaigžņu bērnu piemiņai

Mīlestības pedagoģija

Līdzskaņa

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

938 185.59 €