Seko mums Šodien saziedoti jau 0.00 €

Palīdzība Artim Kaņepam

Sirsnīgs paldies ziedotājiem! Arta sēdēšanas sistēmai nepieciešamā summa ir saziedota.

Artis ir jaunākais brālis četru bērnu ģimenē un dzīvo skaistajā Kandavā. Mamma Arti sauc par Arčuku un zēnam ir 11 gadi. Arčuka dzimšana bija ļoti smaga un dzemdībās piedzīvotās komplikācijas izraisīja plašus smadzeņu bojājumus. Puisēnam ir cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze, arī epilepsija. Arčuks nesēž, nerāpo, nerunā, bet viņa sisrsnīgais smaids spēj iepriecināt ikvienu. Arčuks katru dienu ir dzīvespriecīgs, neskatoties uz viņa smago diagnozi. Viņam patīk mūzika, joki, dzīvnieki un atrasties sabiedrībā. Arčukam ļoti garšo meduskūkas.

Katra diena Arčuka ģimenei ir aktīva un piepildīta- mamma nevar strādāt algotu darbu, jo rūpes par zēnu un lielo ģimeni aizņem visu dienu. Artis regulāri apmeklē nodarbības, vecākais brālis šogad pabeigs 12 klasi un 14 gadīgie dvīņi māsa un brālis mācās 8 klasē. Brāļi aktīvi spēlē futbolu, māsa nodarbojas ar jāšanas sportu un spēlē klavieres. Brāļi un māsa ļoti mīl Arčuku un katrā brīvajā brīdī palīdz mammai un uzņemas rūpes par brālīti.  Arta tētis ģimenē ir vienīgais apgādnieks un viņa ikdiena ir smaga un atbildīga, lai nodrošinātu ģimenei visu nepieciešamo.

Par cik Arta ikdiena paiet ratiņkrēslā, viņam ļoti nepieciešams speciāls atbalsts jeb pielāgota sēdēšanas sistēma, kas izstrādāta individuāli zēnam un viņa ratiņkrēslam. Šāda sistēma ir dārga un ģimene to nevar atļauties. šāda sistēma maksā EUR 3800. Artim arī nepieciešamas 2 osteopātijas speciālista konsultācijas, kas kopā izmaksā EUR 90. Kopā Arčukam ļoti nepieciešami EUR 3890. Palīdzēsim Artim un viņa ģimenei. Kopā mums ir pa spēkam to izdarīt!  

Projekts ievietots portālā 09.12.2019

Projekts noslēgts 14.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Gaisma mūsu brīvībai!

Palīdzība brālīšiem Maksimam un Miham

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

87 629.05 €