Seko mums Šodien saziedoti jau 7,014.00 €

Palīdzība Armandam Korsakaitim

Armandam no Auces ir 7 gadi. Kad puisēnam bija nepilni 2 gadiņi, viņš sāka apmeklēt bērnudārzu. Jau ikdienas gaitās varēja novērot, ka viņš nevēlējās spēlēties ar citiem bērniem, lielāko laiku pavadīja vienatnē, izvairījās no kontaktiem ar saviem vienaudžiem. Atrādot dēliņu speciālistam tika diagnosticēts autisms. Armands jau vairāk nekā kā 5 gadus apmeklē speciālās nodarbības un ir sasniegti labi rezultāti – puisēns mazliet runā, cenšas spēlēties un sadarboties ar vienaudžiem, kļuvis draudzīgāks. Vēl ir daudz jāmācās un jāapgūst, un Armands ir apņēmības pilns. Zēnam bērnudārzā ir asistents, kas palīdz ikdienas solī. Armands ar prieku risina matemātikas uzdevumus, liek Lego klučus. Puisēna vislielākie izaicinājumi ir dusmu savaldīšana un straujās garastāvokļa maiņas, pie kurām vēl daudz jāstrādā un tādēļ puisēnam nepieciešamas speciālas nodarbības, kas gadā izmaksā 3600 eiro un ģimene lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim Armandam!

 

Projekts ievietots portālā 03.08.2023

Projekts noslēgts 31.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Atbalsts Ukrainas mācībspēku ģimenēm un RSU studentiem

Palīdzība Rodrigo Lormanim

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzība Matīsam Baraņņikovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 430 110.84 €