Seko mums Šodien saziedoti jau 10,984.29 €

Palīdzība Arinai Radziņai

Mērķis: Rehabilitācija 15 gadus vecai meitenei
Gadā nepieciešams: 5000

Arina ir 15 gadus veca meitene. 2005. gadā notika traģēdija – Jaungada naktī Arinai ar ieroci tika iešauts galvā. Bērns brīnumainā kārtā izdzīvoja, tomēr guva neatgriezeniskas traumas, ar ko jāsadzīvo uz mūžu – galvaskausa defektu, kreisās puses hemiparēzi.
Arina pamazām atlaba – tagad jau var staigāt, tomēr klibojot. Arī kreisā rociņa vēl joprojām neklausa. Vecāki Arinai sniedz visu iespējamo meitenes ārstēšanai – viņa apmeklē ārstnieciskās vingrošanas, dodas uz masāžām, ūdens procedūrām, divas reizes bijusi Ukrainā, Truskavecā rehabilitācijas kursa ietvaros.

Šī ārstēšanas metode, ko īsteno Ukrainā meitenei sniedz ievērojamus veselības uzlabojumus, tādēļ Arinas ģimene lūdz ziedotāju palīdzību, lai šo rehabilitāciju meitene saņemtu atkārtoti.

Līdzcilvēku atbalsts ir ļoti būtisks. Palīdzēsim Arinai!


2009. gada oktobrī- novembrī Rīgā RIMI un Supernetto veikalos ziedojumu kastītēs Arīnai Radziņai tika saziedoti 652,67 lati. Paldies visiem ziedotājiem!

Projekts ievietots portālā 12.08.2008., pēdējās izmaiņas 08.01.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Vladam Kanisavskam

Palīdzība Kasparam Dombrovskim

Palīdzība Lindai Kalinichenko

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 534.67 €