Seko mums Šodien saziedoti jau 7,693.00 €

Palīdzība Antrai Šīronei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, sakarā ar turpmākas ārstēšanas precizēšanu. 

Antra ir pensionēta advokāte. Pēdējos 13 gadus viņa bijusi prokurore. Antra bijusi aktīva dzīvesveida piekritēja. Viņa nodarbojusies gan ar vieglatlētiku, gan kalnu tūrismu, kalnu slēpošanu, ūdenstūrismu. Antrai vienmēr patikusi daiļliteratūra un kultūras pasākumi.

Pēdējos 3 gadus Antrai ir radušās smagas veselības problēmas. Sākumā parādījušies sajūtu traucējumi vienā rokā, tad otrā rokā. Taču pakāpeniski izveidojās izteikts roku un kāju muskuļu vājums kā rezultātā viņa vairs nespēj izdarīt ikdienas pašaprūpes lietas, ne ēst, ne rakstīt, it visā vajadzīga palīdzība.

Pēc rūpīgiem izmeklējumiem Antrai noteikta diagnoze - multifokāla motora aksonopātija, kas ir reti sastopama autoimūna iekaisīga polineiropātija. Antrai izmēģināta glikokortikoīdu terapija, kas uzlabojumus nedeva. Kad Antrai bija iespēja saņemt Human Normal Imunoglobulin, slimības izpausmes būtiski samazinājās un šāds stāvoklis saglabājās pat 2 mēnešu garumā. Tādēļ ārstu konsīlijs lēma, ka Antrai šīs zāles jālieto ik pēc 2 mēnešiem. Lai arī valsts šīs zāles kompensē 50% apmērā, tomēr Antrai ik pēc 2 mēnešiem nepieciešami 1491.18 eiro šo zāļu iegādei. 10 mēnešu kursam 7455.90 eiro. Zāles atvieglos slimības simptomus un dos iespēju Antrai pašai par sevi parūpēties. Vientuļajai pensionārei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Antrai!

Projekts ievietots portālā 06.11.2018

Projekts noslēgts 09.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi Dr.Klaunam būt tur, kur viņu gaida!

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Ziemassvētku cerības

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 166 605.57 €