Seko mums Šodien saziedoti jau 850.00 €

Palīdzība Ansim Markausam

Saņemta sēru vēsts. 20. februārī Anša dzīvība izdzisa. Visdziļākā līdzjūtība ģimenei un draugiem. Lai Ansim gaišs ceļš mūžībā. 

Tiek gaidīts gala rēķins no Charite klīnikas, kas tiks apmaksāts no Anša ziedojumiem.  Atlikušie ziedojumi tiks izlietoti citiem smagi slimiem cilvēkiem, saskaņojot ar Anša ģimeni. 

Ansim no Rīgas ir 45 gadi. Kā Ansis pats norādījis Facebook vietnē, viņš ir "Guitarist, composer, musician, technician. And a loving husband and father." Un tā ir taisnība. Ansis ir ilggadējs Latvijas Universitātes darbinieks, progroka grupas HOLY LAMB ģitārists, kora “Mūza” ilggadējs dalībnieks un pāri visam - kolosāls ģimenes cilvēks. Anša sieva Iveta ir bezgala pateicīga liktenim, ka viņi abi pirms 10 gadiem satikušies. Ģimenē aug Morics (8 gadi) un Alise (4 gadi), kas nu jau pāris mēnešus tēti nav īsti mājās redzējuši un vaicā, kad viņš būs atpakaļ.

Pērn novembrī Ansis sāka īpatnēji runāt, neatcerējās, ko nupat teicis, kas par dienu šodien, kur atrodas bērni, kas viņus aizvedis uz bērnudārzu un skolu (lai gan pats veda), utt. Jau pēc dažām dienām tika veikta magnētiskā rezonanse, kas Ansim atklāja audzēju galvas smadzenēs. Latvijā ārsti norādīja, ka nepieciešama operācija, bet nav nepieciešamās tehnoloģijas tās veikšanai. Tika uzsāktas konsultācijas ar Charite klīniku Berlīnē, kas piekrita veikt Ansim nepieciešamo operāciju. Tās izmaksas ir 38 500 eiro. Ansis lūdza Nacionālo veselības dienestu to atmaksāt, taču saņēma atteikumu. 15. janvārī tika veikta operācija, pēc tās Ansis ir komā. Šobrīd nepieciešama steidzama transportēšana atpakaļ uz Latviju ar speciālo medicīnisko avio transportu. Tā izmaksas ir līdz pat 25 000 eiro. Anša sieva ļoti lūdzu palīdzību transporta apmaksai un slimnīcas rēķina segšanai, jo ģimenei šādu līdzekļu nav. Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 25.01.2024

Projekts noslēgts 23.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Gaismas ceļš Donbasam

Palīdzība Lienei Zībergai

Palīdzība Anitai Vallei

Palīdzība Miķelim Audzeram

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 781 728.54 €