Seko mums Šodien saziedoti jau 194.00 €

Palīdzība Annijai Adatai

Annijai no Valmieras ir 20 gadi. Jauniete šobrīd smagā stāvoklī pēc vairākām epilepsijas lēkmēm ir Valmieras slimnīcas reanimācijas nodaļā. Vēl pirms 4 gadiem Annija bija jautra, dzīvespriecīga, sabiedriska meitene, klases un sabiedrības dvēsele. Meiteni 16 gadu vecumā skolā piemeklēja epilepsijas lēkme, pēc mēneša sekoja nākošā. Nu jau trīs gadus Annijai ir noteikta invaliditāte, viņa cīnās ar lēkmēm pat līdz vairākām reizēm dienā. Lēkmes Annijai ir atņēmušas spēkus. Viņai bieži nepieciešama palīdzība, lai pārvietotos pa dzīvokli, uz ielas viņa iziet reti, tikai kāda pavadībā. Ārstu izrakstītās zāles Annijai diemžēl nepalīdz.

Annijas vecāki ilgstoši meklējuši papildus iespējas kā meitas stāvokli uzlabot. Šobrīd atrasta klīnika Barselonā, Spānijā. Papildus izmeklējumi un jaunākie medikamenti, ko piedāvā klīnika šobrīd ir Annijas vienīgā cerība. Speciālistu konsultācijas un diagnostika šajā klīnikā izmaksā vairāk kā 13 000 eiro. Annija ir vecākā meita trīs bērnu ģimenē. Ģimene var segt daļu summas un ceļa izdevumus, bet lūdz līdzcilvēku palīdzību. 24. jūnijā Annijai jābūt klīnikā Barselonā, viņas stāvoklis ir ļoti smags. Sākotnēji nepieciešamā summa ir 9 000 eiro apmērā, savukārt summa, kas būs nepieciešama ārstniecībai, būs zināma pēc diagnostikas.

Palīdzēsim Annijai!  

 

Projekts ievietots portālā 06.06.2018

Projekts noslēgts 05.07.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dvēseļu dārzs Zvaigžņu bērnu piemiņai

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Oto Adriana Sokolovska ģimenei

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

769 238.80 €