Seko mums Šodien saziedoti jau 2,393.74 €

Palīdzība Annai Viktorijai Štrobergai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo saņemta sekojoša ziņa no Annas mammas par aktuālo situāciju:  "Pirms pāris mēnešiem Annai salūza labās kājas ortoze. Nosūtījām to labošanai, samaksājām 150 eiro, bet pēc trīs dienām tā atkal salūza tajā pašā vietā. Ir skaidrs, ka labot nav jēga un nekas cits neatliek kā gatavot jaunas. Pilnīgi nebijām gaidījuši šādu pavērsienu. Esam vienojušies ar Dynamic Competence Centre, ka 19.jūnijā ierodamies, lai izgatavotu jaunas ortozes, tādēļ 17.jūnijā ar auto dosimies ceļā. Saziedoto naudu izmantosim ortožu apmaksai. Ja jau reiz jābrauc atkal uz ortožu centru, tad būtu vērts izgatavot vismaz vienu jaunu SPIO tērpu, kas ir nolietojies." Ziedot.lv noslēdz ziedojumu piesaisti šajā projektā un uzsāk jaunu ziedojumu piesaisti tieši aktuālā SPIO tērpa iegādei. 

Annai Viktorijai ir 18 gadi, viņa ar dvīņubrāli un mammu dzīvo Rīgā. Meitene ir dzīvespriecīga un sabiedriska. Viņai patīk viss, kas saistīts ar mūziku – dziedāšana, TV muzikālie raidījumi, koncertu apmeklējumi, teātris. Lai arī meitenei ir smaga diagnoze kopš dzimšanas – iedzimts CNS bojājumus – spina bifida - mugurkaula plēves bruka un palielināts cerebrospināla šķidruma spiediens uz galvas smadzenēm, Anna šogad pabeigs 12. klasi.

Smagās diagnozes dēļ meitenei ir nopietni ķermeņa lejasdaļas kustību un jušanas traucējumi. Jau bērnībā Annai galvā tika ievietots šunts – īpašs aparātiņš, kas palīdz novadīt lieko cerebrospinālo šķidrumu no smadzeņu vēderiņiem uz vēdera dobumu. Tika veikta arī spina bifida operācija mugurai.

Jau kopš dzimšanas Annai tiek veikts pamatīgs rehabilitācijas darbs. Tādēļ Anna var pārvietoties patstāvīgi, nēsājot ortozes, tomēr gaita un līdzsvara traucējumi liedz to darīt gana droši, ātri. Tādēļ Annai pērn par saziedotajiem līdzekļiem tika iegādātas jaunas ortozes "DAFO - Dynamic Ankle Foot Orthosis". Tās ir dinamiskas ortozes, kas dod iespēju pareizi noslogot pēdu, ceļu locītavas un samazināt patoloģisko muskulatūras tonusu. Liek strādāt proprioreceptīvajai stimulācijai, tā veidojot pareizu gaitas modeli. Kopā ar ortozēm ir jānēsā speciālas kompresijas bikses. Biksēm ir speciāli iestrādātas muskuļu un locītavu atbalstošās šķiedras, kas palīdz noturēt pareizu ķermeņa stāvokli pret gravitāti. Taču kājai augot nepieciešams jauns komplekts, kas izmaksā 2777 eiro. Papildus ortozēm nepieciešams turpināt arī regulāru rehabilitāciju, kuras veikšanai gadā ģimene arī lūdz ziedotāju atbalstu:

Fizioterapijas nodarbības 144 x23.50 EUR= 3384 EUR;

Osteopātiskā ārstēšana: 20 x 40 EUR = 800 EUR;

Nodarbības ar BIOFEEDBACK metodi: 20 x 75 EUR= 1500 EUR;

Individuāla nodarbība siltā baseinā: 11 x 40 EUR= 440 EUR;

Anna ļoti sapņo, ka viņa reiz varēs uzvilkt „normālas svētku kurpes”, tādēļ palīdzēsim Annai veseļoties!

Projekts ievietots portālā 01.04.2016

Projekts noslēgts 31.05.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Milai un Nikolajam Grohoļskiem

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Draugu stipendija 2020

Palīdzība Kristeram Spandegam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 184 602.61 €