Seko mums Šodien saziedoti jau 8,784.50 €

Palīdzība Annai Kravčenko

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. Anna ir devusies mūžībā. Visdziļākā līdzjūtība viņas ģimenei. 

Annai no Liepājas 73 gadi. Ģimenē izaudzināti divi bērni. Annai ir 42 gadu darba stāžs, daudzi darba gadi pavadīti A/S Lauma, strādājot par audēju. Pēc aušanas ceha likvidēšanas strādājusi dažādus darbus -  par pārdevēju, pastnieci un sliežu pārmijnieci. Pēc pēdējā darba vietā gūtās traumas viņa ilgstoši ārstējās un devās pensijā. Anna ir dzīvespriecīgs cilvēks, ļoti mīl jūru un dabu, mazdārziņā audzēja puķes, dārzeņus un augļus, patīk sēņot un ogot. Taču tagad veselības problēmu dēļ to vairs nespēj. 

Pirms 6 gadiem viņai tika atklāts vairogdziedzera audzējs, tika veikta operācija un ārstēšana. Audzējs tika apturēts, taču pirms 2 gadiem tika atklātas audzēja metastāzes. Anna saņēma visu iespējamo ārstēšanu, taču tā nav palīdzējusi. Līdzšinējās ķīmijterapijas laikā pielietotie medikamenti uzkrājušies kaulos un radījuši stipras sāpes. Sāpes ir mugurā, jostas daļā un gūžas kaulā, kas apgrūtina spēju pašai bez palīdzības piecelties, pagriezties.

Taču ir parādījusies cerība cīņai ar audzēju. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis Annai dārgu, valsts daļēji apmaksātu medikamentu Vandetanibum. Viena mēneša deva maksā 2 927,33 eiro. Kopā nepieciešamas 8 devas par kopējo summu 23 418,64 eiro. Annai šādu līdzekļu nav, viņi abi ar vīru ir pensionāri un invalīdi, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

"Ļoti ceru uz jūsu sapratni un atbalstu! Ceru, ka kopā mēs tiksim galā, uzveiksim šo ļauno slimību, un es atkal būšu vesela, spēkpilna, iepriecināšu jūs visus, savu ģimeni un mīļos tuviniekus ar savu pozitīvo dzīvespriecīgo enerģiju! Paldies katram par veltīto uzmanību, lai izlasītu šo lūgumu!" Anna jau iepriekš ir pateicīga par ikviena atbalstu un sapratni. Palīdzēsim! 

Projekts ievietots portālā 14.04.2023

Projekts noslēgts 20.09.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Braienam Paškevičam

Onkoloģijas pacientiem

Ārstnieciskā masāža

Palīdzība Anetei Boļšakai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 751.94 €