Seko mums Šodien saziedoti jau 4,459.65 €

Palīdzība Angelinai Lazarevai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Angelinai nepieciešamā summa saziedota.

Angelinai ir smaidīga 11 gadus veca meitene. Pirmos dzīves gadus meitenes attīstība noritēja atbilstoši vecumam. Divu gadu vecumā vecāki pamanīja, ka Angelinas attīstība aizkavējas, meitene nerunāja un parādījās uzvedības traucējumi. Angelinai tika uzstādīta diagnoze autiska spektra traucējumi ar kognitīvo spēju atbilstību vidēji smagai garīgai atpalicībai un valodas attīstības aizture. Angelina sāka apmeklēt dažādus speciālistus, logopēdu, ergoterapeitu, portidžas nodarbības un delfīnterapiju. 

Pateicoties ziedotāju atbalstam, Angelinai ir bijusi iespēja vairākas reizes apmeklēt delfīnterapiju. Pēc katras delfīnterapijas ir vērojami uzlabojumi meitenes attīstībā. Meitene ir sākusi atbildēt uz vienkāršiem jautājumiem, paplašinājies vārdu krājums, pazudusi agresija, izrāda vēlmi socializēties un spēj noformulēt savas vēlmes. Agrāk meitene nekomunicēja ar citiem bērniem, bet tagad pievērš uzmanību citiem bērniem, grib spēlēties. Pirms gada meitenei bija paniskas bailes no dzīvniekiem, bet šogad meitene lūdza vecākiem, lai nopērk viņai kaķīti.  Meitene apmeklē logopēdu un ABA terapijas nodarbības. Redzot uzlabojumus, neirologs rekomendē Angelinai turpināt delfīnterapiju.  

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai Angelina varētu saņemt delfīnterapiju Minskas delfinārijā. Delfīnterapijas, ceļa izdevumu un uzturēšanās izdevumu apmaksai kopā nepieciešami 1883 eiro, no kuriem 390 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. No ziedotājiem tiek lūgts 1493 eiro. Ģimene segs izdevumus, kas saistīti ar vīzu noformēšanu.

Palīdzēsim Angelinai!

 

Projekts ievietots portālā 18.12.2019

Projekts noslēgts 06.01.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi "Labajām mājām"

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzi bērniem staigāt!

Labdarības rallijs - Baltic Sea Circle 2020

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

331 057.93 €