Seko mums Šodien saziedoti jau 150.00 €

Palīdzība Anetes Kārkliņas ģimenei

Anetei ir 15 gadi un viņa ir vienīgais bērns ģimenē, ļoti gaidīta un lolota, vecāku un vecmāmiņas mīlēta. Sākotnēji nekas neliecināja, ka bērniņš varētu piedzimt nevesels.  Tomēr sarežģījumi dzemdībās radīja neatgriezeniskus bojājumus smadzenēs un bērnu cerebrālo trieku. Anete visus savus 15 gadus ir pavadījusi guļošā stāvoklī, viņa netur galvu un nerunā. Elpošana notiek ar traheostomas palīdzību, tamdēļ meitenei ir ļoti nepieciešama nepārtraukta aprūpe un uzraudzība.
Anetes vecāki pa šiem gadiem iemācījušies izprast visas meitenes vajadzības tīri intuitīvā līmenī, tāpēc uzreiz saprot, ja Anetei kas sāp vai nav tā, kā vajag. Tieši tādā veidā pirms pusotra gada tika diagnosticēts cukura diabēts, kas ģimenes ikdienā ieviesa jaunas būtiskas korekcijas. Lai gan sākotnēji tas sagādāja zināmas grūtības un sarežģījumus, Anete tam ir pielāgojusies un viņas stāvoklis ir uzlabojies, dzīve atgriezusies ierastajā režīmā.
Tā kā Anetes vecāki strādā, par meiteni ikdienā rūpējas auklīte. "Mums ir ļoti svarīgi, lai cilvēks, kuram diendienā uzticam savu meitiņu, būtu ne tikai pienācīgi apmācīts un nebaidītos no smagajām diagnozēm, bet arī parotaļātos ar viņu, samīļotu un paņemtu klēpī”, stāsta Anetes mamma Inga.
Gada sākumā ģimene pārcēlās uz jaunu, Anetei daudz piemērotāku dzīvesvietu citā pilsētā, tāpēc viens no svarīgākajiem uzdevumiem bija atrast īsto auklīti, kas arī veiksmīgi ir izdevies. Anetes vecāki lūdz līdzcilvēku palīdzību auklītes darba apmaksai vismaz 1 dienu nedēļā, lai vecāki varētu turpināt strādāt.

Atlikumā no iepriekš saziedotā 2019. gadam pietiks 5 mēnešu auklītes darba apmaksai. Anetes ģimene lūdz arī turpmāk palīdzību meitas aprūpē vismaz vienai dienai nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Anete ģimenei!

Projekts ievietots portālā 30.11.2018

Projekts noslēgts 09.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Draugu stipendija

Dakteris Poga

Cerības gaisma Evelīnai Kozuļinai

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 159 062.57 €