Seko mums Šodien saziedoti jau 1,539.12 €

Palīdzība Anetei Boļšakai

Anete kopā ar mammu dzīvo Rīgā. Viņai ir 8 gadi un šogad ir uzsākusi savas gaitas 1. klasē. Neskatoties uz uzstādītajām diagnozēm, t.i., Dauna sindroms un 1.tipa cukura diabēts, viņa ir aktīva, sabiedriska un centīga meitene. Jau gadu Anete apmeklēja ABA terapijas nodarbības un uzlaboja savas komunikācijas prasmes, valodas izpratni, un paplašināja savu vārdu krājumu, lai varētu pilnvērtīgāk sarunāties tā, lai viņu varētu labāk saprast.

Diemžēl, uzsākot skolas gaitas, tika konstatēts, ka ar esošajām prasmēm nepietiek, lai Anete varētu mācīties kopā ar saviem vienaudžiem. Tāpēc, pēc konsultācijām ar speciālistiem, tika pieņemts lēmums palielināt ABA terapijas intensitāti, kā arī uzsākt regulāri apmeklēt audiologopēdu, fizioterapeitu un ergoterapeitu. Tā kā mamma audzina Aneti viena, viņa varēja atļauties tikai daļu no terapijām. Anetes mamma vēršas ar lūgumu palīdzēt. Anetei ir vajadzīgas intensīvas ABA terapijas nodarbības 5 reizes nedēļā trīs mēnešus. Šāds kurss būs vajadzīgs iziet divas reizes gadā. Kā arī regulāras ergoterapijas nodarbības vienu reizi nedēļā. Kopā gadā nepieciešamā summa ir 7440 eiro, no kuriem 4390 eiro jau ir pieejami no 2020. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2021. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 3050 eiro.

Palīdzēsim Anetei! Mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 04.01.2021

Projekts noslēgts 02.05.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Grāmatu starts

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Martai Zeilišai

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

717 468.78 €