Seko mums Šodien saziedoti jau 270.00 €

Palīdzība Anetei Boļšakai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Anetei nepieciešamā summa saziedota.

Anetei ir 7 gadi un viņa ir dzīvespriecīga un zinātkāra meitenīte. Anete dzima smagās dzemdībās un neilgi pēc tam tika uzstādīta diagnoze 21.hromosomas trisomija, un 1,5 gadu vecumā tika atklāts 1.tipa cukura diabēts. Anetes mammas ikdiena ir spraiga un smaga - 6 reizes dienā tiek ievadīts insulīns, jāveic cukura kontrole un jāved meitenīte uz attīstošām nodarbībām katru dienu. Neskatoties uz visām grūtībām, mamma meklēja vispiemērotākās terapijas, lai Anete spētu tikt līdzi saviem vienaudžiem un pats galvenais sāktu runāt. Sešu gadu vecumā Anete uzsāka apmeklēt  ABA terapijas nodarbības un beidzot parādījās pirmie vārdiņi, uzlabojās runas sapratne un pašaprūpes iemaņas.

Pats svarīgākais, lai Anete varētu pati pateikt, kad viņa jūtas slikti augstā vai zemā cukura dēļ. Šobrīd viņa nespēj pateikt un lūgt palīdzību, kas ir ļoti svarīga iemaņa 1.tipa cukura diabēta gadījumā, lai izvairītos no situācijām, kuras laicīgi nepamanot var novest meiteni līdz hipoglikemiskai komai. Anetei arī jārunā labāk, lai varētu uzsākt skolas gaitas un saprasties ar saviem vienaudžiem, tādēļ ļoti nepieciešamas intensīvas ABA terapijas nodarbības, kas izmaksā ļoti dārgi un ģimenei tam nepietiek līdzekļu. Anetei rekomendētas intensīvas nodarbības 4 reizes nedēļā, viena ABA terapijas nodarbība izmaksā 25 eiro. Kopā nepieciešami 4800 eiro.

Palīdzēsim Anetei! Kopā mēs to varam!

 

Projekts ievietots portālā 20.12.2019

Projekts noslēgts 31.01.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Mārtiņam Cēberam

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzība Guntai Odriņai

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

740 262.83 €