Seko mums Šodien saziedoti jau 524.00 €

Palīdzība Andrim Vasko

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Andris ir sistēmas bērns. Šobrīd viņam ir 38 gadi. Īstas skaidrības par puiša ģimeni un dzīves gājumu nav. Pats Andris par to pastāstīt nespēj. Zināms ir tas, ka apmēram kopš 10 gadu vecuma viņš tika izņemts no ģimenes un nonāca bērnu namā. Tā kā puisis netika līdzi mācībām, viņš pabijis dažādās specializētajās sociālās aprūpes iestādēs personām ar garīgās attīstības traucējumiem. Tā rezultātā viņš neiemācījās ne lasīt, ne rakstīt.

Tikai pavisam nesen atklājās, ka Andrim ir dzirdes traucējumi, kas savulaik neļāva viņam uztver mācības, ko diemžēl neviens nebija pamanījis. Šobrīd vīrietis lieto dzirdes aparātu un ir uzsācis patstāvīgu dzīvi. Lai arī Andris, saņemot dzirdes aparātus, uzsāka mācības vakarskolā, tomēr lasīt un rakstīt nepiemācījās, jo tam vajadzīga specializēta un individuāla programma.

Laimīgā kārtā viņam nesen izdevās atrast darbu ceļu būves un uzturēšanas kompānijā. Uzņēmuma vadība Andri raksturo kā apzinīgu un centīgu darbinieku, kolēģi viņam labprāt izpalīdz, ja nepieciešams kaut ko izlasīt.

Andrim ikdienas gaitās palīdz asistente, viņi savulaik sākuši ar sociālo dienestu risināt Andra dzīvesvietas jautājumu, taču bez rezultātiem. Tādēļ mājokļa jautājumu Andris uzņēmies risināt pats saviem spēkiem. Puisis noīrējis zemi ar dārza mājiņu Rīgas nomalē. Namiņš ir ļoti pieticīgs, pats to iespēju robežās nosiltinājis, taču ziemā to grūti piekurināt, tādēļ puisis sapņo par vismaz 6 x 3 metru mobilo mājiņu, kuras izmaksas ir sākot no 4000 līdz 7000 eiro. Andris bija apņēmības pilns krāt naudu pats vai meklēt bankā aizdevumu, taču ar viņa sociālajām prasmēm šāds plāns nebūtu iespējams. Tādēļ, līdzcilvēku iedrošināts, viņš piekrita vērsties pēc palīdzības.

Papildus nepieciešami līdzekļi Andra psiholoģiskajam atbalstam un privātskolotājam, kas palīdzētu apgūt lasīšanas un rakstīšanas prasmi.

Palīdzēsim Andrim!

Projekts ievietots portālā 15.01.2019

Projekts noslēgts 08.04.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Bērna sargeņģelis

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Iespējamā misija

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

892 367.07 €