Seko mums Šodien saziedoti jau 11,024.29 €

Palīdzība Andrejam Arikānam

Mērķis: 7 gadus 5 mēneši veca zēna rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 9656

Andrejam ir 7,5 gadi. Diagnoze- organisks CNS bojājums ar Dandy-Walker sindromu . Zēnam ir traucēta kustību koordinācija, viņš nespēj pats sevi apkalpot, pārvietojas uz ceļiem, nerunā, bet visu saprot.

 Andrejs ir izgājis rehabilitācijas kursus bērnu slimnīcā “Gaiļezers”, rehabilitācijas centrā “Vaivari”.

Bērna vecāki pieliek lielas pūles bērna veselības atgūšanai. Bērns ārstējies Ukrainā Truskavecā pie V.I. Kozjavkina. Bija aizbraukuši uz Sankt-Pēterburgu uz rehabilitācijas institūtu „Возвращение”.

 Radusies vēl viena cerība – rehabilitācijas centrs Polijā „Euromed”. Bērna ārstēšanai izmanto kostīmu „Adeli”. Ārstēšanas kurss ilgst četras nedēļas, katru dienu sešas intensīvas nodarbības. Kursu nepieciešams atkārtot divas reizes gadā.
Par vienu šādu kursu jāmaksā 6500 eiro. Vecākiem tādu līdzekļu nav.

 Katra māmiņa un tētis grib, lai viņu bērns būtu vesels un laimīgs. Andreja vecāki arī vēlas, lai Andrejs priecātos par dzīvi tāpat kā pārējie bērni un ne ar ko neatšķirtos no tiem. Dosim Andrejam šādu iespēju.

2009. gada oktobrī- novembrī Rīgā RIMI un Supernetto veikalos ziedojumu kastītēs Andrejam Arikānam tika saziedoti 652,67 lati. Paldies visiem ziedotājiem!

Andreja ģimene ir pateicīga visiem, kas ir palīdzējuši zēnam.

 
Projekts ievietots portālā 28.08.2008, pēdējās izmaiņas 19.04.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Atbalsti rūpju bērniņus!

Mazo sirsniņu cerības

Stiprini Stipros 2021

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 574.67 €