Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Anastasijai Kapustai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Anastasijai no Rēzeknes ir 61 gads. Vēl tikai pirms gada viņa bija aktīva, enerģiska, visu varoša un nenogurdināma gan darbā, gan mājās. Viņa strādāja par veikala vadītāju, rūpējās par ģimeni un aprūpēja savu nu jau pavisam sirmo un guļošo mammu, kurai ir 1. grupas invaliditāte. Anastasijai nebija par grūtu ne agrie rīti, ne vēlie vakari. Viņas meitas par savu mammu teica: "Mūsu mammai ir vairāk enerģijas nekā mums visiem pārējiem kopā ņemot!". Taču nu jau kādu brīdi ir sajūta, ka laiks ir apstājies un visa ģimene nokļuvusi zem smaga, tumša mākoņa.

Anastasija ir no tiem cilvēkiem, kas veic visas regulārās pārbaudes, tādēļ pārsteidzoši, ka pirms gada veiktajā plaušu rentgenā atklājās plaušu metastāzes, ko bija izraisījis reta veida audzējs – holangiokarcinoma. Vienīgās sūdzības bija rīta klepus, kas likās aizdomīgi, jo Anastasija pat nekad nav smēķējusi.

Lai nezaudētu dārgo laiku, par ģimenes līdzekļiem tika veiktas ģenētiskās analīzes, lai precīzāk piemeklētu piemērotākās zāles un tika uzsākta cīņa ar smago slimību. Jau gads ir pagājis, kopš Anastasija cītīgi un neatlaidīgi pilda visas rekomendācijas. Ir nomainītas vairākas zāles, bet slimība ir viltīga un ārstēšana vēl nenes gaidītos rezultātus. Metastāzes plaušās turpina progresēt. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis mērķterapiju ar medikamentu Pemigatinib, kas nav valsts apmaksāts* un ik pēc 3 nedēļām Anastasijai nepieciešami 8133,24 eiro. Pēc pirmajām 3 devām plānotas pārbaudes, lai izvērtētu zāļu iedarbību un tiks lemts par nepieciešamību turpināt.

“Ļoti ticu un ceru, ka varbūt man un manai ģimenei paspīd kāds cerību stariņš un izdodas apturēt audzēja progresiju plaušās, uzsākot mērķterapiju, ko iesaka ārsts. Manī vēl ir tik daudz dzīvotgribas, mīlestības un vēlēšanās pieredzēt vēl daudz kopā būšanas mirkļu ar manu ģimeni, tāpēc šobrīd vēršos pie jums pēc palīdzības rast iespēju atbalstīt mani un manu ģimeni,” lūdz Anastasija, jo ģimenei šādu līdzekļu nav. Kopā trīs devām nepieciešami 24 399,72 eiro.

*Nacionālais veselības dienests atteicis individuālo zāļu kompensāciju.

Projekts ievietots portālā 21.03.2023

Projekts noslēgts 20.09.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Alanam Šulcam

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Onkoloģijas pacientiem

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €