Seko mums Šodien saziedoti jau 50.00 €

Palīdzība Anastasijai Gricenko

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Anastasijai nepieciešamā summa saziedota.

Anastasijai ir 10 gadi. Sešu gadu vecumā, pēc neskaitāmiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, tika uzstādīta diagnoze EAST sindroms, kuras dēļ meitenītei var būt neskaitāmas epilepsijas lēkmes dienā. Katra epilepsijas lēkme Anastasijai ir kritiens atkritiens viņas attīstībā. Anastasija aug 6 bērnu ģimenē un šogad uzsāka mācīties specializētajā skolā 4. klasē.

Anastasijai ir ļoti svarīga ikdienas kārtība, viņai ir ļoti grūti pieņemt jaunas lietas un notikumus, tādēļ vecāki cenšas nodrošināt stabilu dienaskārtību un rutīnu, lai meitenītei maksimāli samazinātu epilepsijas lēkmes. Anastasija ļoti mīl mūziku, sevišķi kad tētis spēlē ģitāru, un aizverot acis ilgi var izbaudīt māsas vijoles spēli. Meitneītei patīk spēlēties ar sīkām detaļām un tās likt kastītē. Anastasija ikdienā pārvietojas rāpus un nereti pati ar citu palīdzību nostājas kājās, bet ļoti īsu mirkli, jo ātri zaudē līdzsvaru. Anastasija spēj pateikt tikai dažus vārdus - mamma, tētis, atā. Nesen sākusi zīmēt.

Speciālisti rekomendē Anastasijai regulāras rehabilitācijas nodarbības - fizioterapiju, audiologopēda un ergoterapijas nodarbības, kā arī masāžas un osteopāta konsultācijas. Tā kā Anastasijas ģimene ir ļoti liela, rehabilitācijas izdevumu segšanai līdzekļu pietrūkst, tādēļ tā lūdz mūsu iesaisti un atbalstu. Anastasijai ļoti nepieciešami EUR 1975, lai apmeklētu rehabilitācijas nodarbības.

Palīdzēsim Anastasijai!

Projekts ievietots portālā 25.11.2020

Projekts noslēgts 07.12.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Gaisma mūsu brīvībai!

Mazo sirsniņu cerības

Dakteris POGA

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

73 417.21 €