Seko mums Šodien saziedoti jau 1,010.00 €

Palidzība Amandai Levicai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!Amandai nepieciešamā summa saziedota.

Mazajai Amandai no Smiltenes novada ir 4 gadi. Meitenīte dzima priekšlaicīgi- 26.grūtniecības nedēļā un mazulītes svars bija vien 910 grami. Šobrīd Amandai ir uzstādīta diagnoze- spastiska tetraparēze. Meitenīte jau no pirmajām dzimšanas dienām mums ir pavēstījusi, ka būs liela cīnītāja un neapstāsies pie sasniegtā. Neskatoties uz Amandas kustību traucējumiem, viņa ir dzīvespriecīga, gudra un komunikabla meitene. Meitenītes ikdiena ir intensīva rehabilitācija. Nodarbībās Amanda ir ļoti centīga. 

Nesen Amandiņai tika veikta sarežģīta gūžas operācija, pēc kuras bija grūts un ilgs atveseļošanās un rehabilitācijas laiks. Šobrīd meitenīte spēj jau pati noturēties četrāpus pozā, uzlabojusies rumpja kontrole. Meitenīte izbauda katru mirkli, kad pienācis brīdis stāvēt vertiaklizatorā un tāpat kā Amanda, arī vecāki tic, ka nākotnē viņu meitiņa spēs pati spert pirmos patstāvīgos solīšus. Amandai šobrīd ir rekomendēts intensīvs rehabilitācijas kurss Adeli centrā Slovākijā, kas kopā izmaksā EUR 3960,-un meitenītes ģimene lūdz mūsu atbalstu. Palīdzēsim kopā mazajai Amandai doties pretī jauniem sasniegumiem! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 23.01.2024

Projekts noslēgts 20.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ukrainas cilvēkiem!

Atkārtota palīdzība Marutai Castrovai

Palīdzība Aleksandram Šmeļam

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 781 888.54 €