Seko mums Šodien saziedoti jau 11,004.29 €

Palīdzība Aleksim Latiškevičam

Mērķis: rehabilitācija 7 gadus vecam zēnam
Gadā nepieciešams: 4000

Aleksis ir 7 gadus vecs, gudrs zēns. Tomēr savā vecumā Aleksis neprot sēdēt, rāpot, staigāt, kaut to ļoti vēlas, jo zēnam ir bērnu cerebrālā trieka. Šī slimība zēnam ir no dzimšanas. Priekšlaicīgās dzemdībās skābekļa trūkuma dēļ tika traumētas smadzenes. Garīgi bērns ir pilnīgi vesels, bet fizisku nespēju dēļ viņa attīstība ir aizkavēta. Aleksim ļoti patīk skatīties multfilmas, zīmēt(kā sanāk), spēlēt datoru. Daudzas darbības ir liegtas, jo nav speciāli piemērota galda un krēsla. Pašlaik sapņo par skolas gaitām. Ir iemācījies skaitīt līdz 100. No galvas skaita vairākus dzejoļus.

Alekša veselības stāvokli var uzlabot ar regulāriem rehabilitācijas kursiem.

Rehabilitācijai nepieciešami 4000 Ls. Palīdzēsim mazajam Aleksim!

2009. gada oktobrī- novembrī Daugavpilī RIMI un Supernetto veikalos ziedojumu kastītēs Aleksim Latišķevičam tika saziedoti 259,57 lati. Paldies visiem ziedotājiem!

Projekts ievietots portālā 12.08.2008., pēdējās izmaiņas 13.01. 2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Jūlijai Trofimovai

Palīdzība Rodrigo Lormanim

Palīdzība Kasparam Dombrovskim

Atkārtota palīdzība Mikam Veidem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 554.67 €