Seko mums Šodien saziedoti jau 3,070.00 €

Palīdzība Aleksandras Šiklovas aprūpē

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Aleksandrai ir 12 gadi. Meitenei ir smaga saslimšana, kas saistīta ar 19.hromosomas izmaiņām. Slimības rezultātā meitenei ir nestabila gaita, haotiskas kustības, nespēja kontrolēt sīko motoriku, garīga atpalicība, hiperaktivitāte, uzmanības nenoturīgums un pašagresija. Viņai ir tendence darīt pāri sev pašai, nodarot smagus fiziskus bojājumus: kost rokās, savainot pirkstus, noplēšot nagus, uzliet karstu ūdeni. Aleksandru ne uz mirkli nedrīkst atstāt vienu, arī ārpus mājas viņa jāpieskata, lai neaizbēg. Tā kā Aleksandrai ir  ārkārtīgi liela hiperaktivitāte, viņas uzturēšanās sabiedriskās vietās ir ierobežota. Viņa ikdienā  apmeklē skolu un logopēda nodarbības, bet ātri nogurst un krīt histērijā. Būdama hiperaktīva, nespēj kontrolēt savas emocijas un līdz ar to gandrīz visu laiku viņa pavada mājās.

Puslīdz mierīga Aleksandra ir tikai tad, ja ir ar kādu “aci pret aci”. Tā ir liela slodze ikdienā meitai to nodrošināt. Tādēļ liels atbalsts ir auklīte Aija, kura jau gadus  atvieglo ģimenes ikdienu pieskatot smagi slimo meiteni. Auklītes palīdzība dod Aleksandras vecākiem iespēju strādāt, atpūsties un pavadīt laiku ar pārējiem ģimenes bērniem.

Aleksandras ģimene lūdz arī turpmāk palīdzību meitas aprūpē vismaz vienai dienai nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Aleksandras ģimenei!

Projekts ievietots portālā 17.12.2019

Projekts noslēgts 17.12.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsti rūpju bērniņus!

Palīdzība Vadimam Muraško

Palīdzi Covid-19 ārkārtējā situācijā!

Palīdzība Hugo Tomsonam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

72 748.21 €