Seko mums Šodien saziedoti jau 1,204.26 €

Palīdzība Aleksandram Račickim

Aleksandrs ir 7 gadus jauns rīdzinieks, kurš jau kopš dzimšanas ir piedzīvojis daudz pārbaudījumu - intensīvo terapiju, ļaundabīgu veidojumu sirdī, ķīmijterapijas, epilepsijas lēkmes, kas ietekmējis Aleksandra attīstību un komunikācijas spējas. Aleksandrs ir ļoti dzīvespriecīgs, smaidīgs un labsirdīgs bērniņš.

Jau 3 gadus nepārtraukti, apmeklējot ABA terapijas un logopēda nodarbības, puisēns ir iemācījies jaunus vārdiņus, veido īsus teikumus –“Es braucu mašīnā. Ķer bumbu!", un prot izteikt savas vēlmes. Tas ir liels sasniegums, bet vēl ir nepieciešams liels darbs, jo šogad Aleksandrs uzsāka skolas gaitas. Ļoti nepieciešama ABA terapijas nodarbības 3x nedēļā un logopēda nodarbības 3x nedēļā, kas gadā kopā izmaksā 10080 eiro. 

ABA terapijas nodarbības ilgstošā laika periodā ļautu Aleksandram uzlabot savas prasmes komunikācijā ar vienaudžiem, ģimenes locekļiem un skolas biedriem.

Zēna mamma ir ļoti daudz finanses ieguldījusi sava dēliņa attīstībā un vairs nepietiek līdzekļu, lai spētu apmaksāt regulāras nodarbības. 

Palīdzēsim mazajam cīnītājam Aleksandram turpināt attīstību!

Projekts ievietots portālā 05.09.2023

Projekts noslēgts 31.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Annai Mutorei

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Palīdzība Braienam Paškevičam

Ārstnieciskā masāža

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 059 439.60 €