Seko mums Šodien saziedoti jau 666.00 €

Palīdzība Aleksandram Peršinam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem. 29. maijā Aleksandra dzīvība izdzisa. Visdziļākā līdzjūtība ģimenei un draugiem. No ziedojumiem tiks apmaksāti apbedīšanas izdevumi līdz 1000 eiro apmērā. 

Aleksandram no Rīgas ir 57 gadi, 35 gadi pavadīti laulībā. Aleksandrs ir strādājis par automehāniķi un citiem ar tehnikas apkopi saistītiem darbiem. Viņš ir aktīva dzīvesveida piekritējs, visu mūžu spēlējis volejbolu.

Pērn pavasarī viņu bieži piemeklēja vēdera sāpes un straujš svara zudums. Izmeklējumos atklāja vairākas diagnozes. Šokējošākais, ko atklāja, bija audzēja metastāzes, bet pašu audzēju ārsti vēl aizvien nav atraduši. Aleksandra diagnoze ir metastātisks vēzis bez primāras lokalizācijas. Līdz šim saņemtā ārstēšana nav palīdzējusi un ir izraisījusi blaknes. Ārstu konsīlijs nozīmējis imūnterapiju ar Pembrolizumab, kas ik pēc 3 nedēļām izmaksā 3860 eiro. Aleksandra diagnozei šīs zāles nav valsts apmaksātas, arī uz individuālo zāļu kompensāciju no Nacionālā veselības dienesta ir maz cerību. Aleksandra ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi lūdz palīdzību. Gadu ilgam kursam nepieciešamas 17 devas 65 620 eiro apmērā.

Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 27.03.2023

Projekts noslēgts 29.05.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Inai Baurdai

Ukrainas bēgļu atbalstam

Palīdzība Andrejam Mišurinskiham

Palīdzība Jevgenijam Kaiļam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 098 397.77 €