Seko mums Šodien saziedoti jau 1,204.26 €

Palīdzība Aleksandram Grigorjevam

Aleksandram ir 35 gadi. Aleksandrs kopā ar ģimeni dzīvo Rīgā, viņam ir noteikta 1.invaliditātes grupa. Kopš bērnības Aleksandrs cieš no straujām un smagām uzvedības pārmaiņām, kas izpaužas kā agresivitāte. Tas ļoti apgrūtina gan ikdienu, gan ārstu apmeklējumu. Uzvedības traucējumu un agresivitātes dēļ Aleksandram zobu ārstēšana iespējama tikai vispārējā narkozē, kas izmaksā 350 eiro par 2 stundām. Šajā laikā zobārsts cenšas maksimāli daudz zobu salabot vai izraut, lai pēc neilga laikā nebūtu atkārtoti jādod narkoze. Kopā šādas zobu ārstēšanas izmaksas var sasniegt pat 1000 eiro. Ģimenei nav šādas iespējas apmaksāt stomatologa pakalpojumus, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Aleksandram! 

Projekts ievietots portālā 14.09.2023

Projekts noslēgts 31.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Dināram Kalniņam

Palīdzība Jānim Lipinskim

Palīdzība Leonardam Ļaksam

Palīdzība Braienam Paškevičam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 059 439.60 €