Seko mums Šodien saziedoti jau 5,126.91 €

Palīdzība Aleksandram Damlamajanam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. Trūkstošā summa tiks segta no labdarības koncerta "Vienoti par iespēju" saziedotajiem līdzekļiem. 

Aleksandram ir 62 gadi. Viņš vairāk kā 20 gadus strādāja par automašīnu audiosistēmu meistaru, bija izveidojis savu firmu.  Diemžēl nu jau 8 gadus Aleksandrs sadzīvo ar smagu diagnozi – ļaundabīgu plaušu audzēju.  Aleksandrs pārcietis 3 operācijas, vairākus ķīmijterapijas kursus un apstarošanas. Lai gan sākotnējās prognozes izveseļoties bija niecīgas, tomēr slimība tika uzveikta. Tomēr pirms pāris gadiem tā atkal atgriezās.

Šobrīd ārstu konsīlijs nozīmējis Aleksandram medikamentu Atezolizumab. Viņš jau ir saņēmis 4 zāļu devas, analīzes un pašsajūta ir izlabojusies. Taču nākamā zāļu kursa apmaksai ir nepieciešami 5300 eiro, jo valsts to neapmaksā.

Šādu līdzekļu Aleksandram nav. Viņi dzīvo divatā ar sievu, ģimenes mīluli suni un diviem no ielas pieņemtiem kaķiem. 

Palīdzēsim Aleksandram!

Projekts ievietots portālā 29.07.2019

Projekts noslēgts 22.08.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

Palīdzība Agatai Tretjakai

Cerību gaisma Evelīnai Kozuļinai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 137 353.00 €