Seko mums Šodien saziedoti jau 120.00 €

Palīdzība Aleksam Zemītim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Alekss pasaulē ieradās priekšlaicīgi, 35. grūtniecības nedēļā ar ķeizargrieziena palīdzību. Pirmās trīs dzīves nedēļas puisēns pavadīja slimnīcā. Aleksu no slimnīcas izrakstīja kā veselu bērnu. Laikam ejot, vecāki ievēroja, ka bērniņš neattīstās atbilstoši vecumam. Zēnam 2 gadu vecumā uzstādīja diagnozi - bērnu cerebrālā trieka, spastiska diplēģija.

Pašlaik Aleksam ir 9 gadi. Zēns nedaudz pārvietojas ar staiguļa palīdzību un rāpus. Nostāvēt kājās un staigāt spēj tikai ar atbalstu.

Alekss mācās 2.klasē. Zēns pazīst burtus, ciparus, dažādas ģeometriskas formas, mācās lasīt. Zēnam ļoti patīk iet uz skolu un mācīties. Uz skolu Alekss brauc ratiņkrēslā. Divas reizes nedēļā zēns apmeklē ģimeņu un bērnu attīstības centru “Brīnumiņš” Talsos, kur saņem fizioterapijas, ergoterapijas, mūzikas terapijas un montessori nodarbības.

Pilnvērtīgākam rehabilitācijas procesam fizioterapeits Aleksam rekomendē speciāli pielāgoto trīsriteni. Tas uzlabos zēnam līdzsvara un kustību koordināciju, palielinās kāju muskulatūras spēku un stabilizēs kāju locītavas.

Speciāli pielāgotais trīsritenis HOPP 20 ar papildaprīkojumu maksā 1129.20 eiro. Vecākiem nav tādu līdzekļu, lai iegādātos speciāli pielāgoto trīsriteni, tāpēc lūdz sabiedrības palīdzību.
Aleksam ir vecāka māsa. Ģimenē strādā tikai tētis, jo mammai vienmēr jābūt kopā ar dēlu.

Palīdzēsim Aleksam!

 

Projekts ievietots portālā 08.11.2018

Projekts noslēgts 11.11.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzība Gunāram Šustovam

Mazo sirsniņu cerības

Atbalsts Iļjam Sviridenko

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

324 787.92 €