Seko mums Šodien saziedoti jau 769.00 €

Palīdzība Aleksam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Aleksam ir 5 gadi. Puisēns bija gaidīts, lolots un vesels bērniņš. Bērnudārzā puisēns bija līderis, aktīvs, sportisks, brauca ar divriteni, spēlējās ar lego, aizrautīgi mācījās un spēja savos 5 gados sarunāties angļu valodā.  2019. gada vasarā puisēns pēkšņi saslima un sākās krampji, kurus nevarēja apturēt. Alekss nonāca reanimācijā, kur viņš pārdzīvoja vairākas mākslīgās komas un vairākas nedēļas ārsti un viņš pats cīnījās par dzīvību. Ārsti ilgstoši nevarēja noteikt slimības diagnozi un saprast tās iemeslus. Kad vēlā rudenī Aleksu izrakstīja no BKUS, diagnoze vēstīja – FIRES, fokāla epilepsija ar apziņas traucējumiem, ekspresīvas un receptīvas valodas un autiska spektra traucējumi. Alekss ir viens no miljona. Slimība ir ārkārtīgi reta, maz izpētīta un esošās zināšanas un pieredze ārstiem pagaidām neļauj pilnībā apstādināt krampjus un palīdzēt Aleksam atgūt veselību. Lai saprastu, kā palīdzēt dēla ārstēšanā, vecāki paši meklēja palīdzību pie neirologiem Vācijā, Krievijā un Amerikā. Alekss un Aleksa vecāki ir cīnītāji. Puisēnam no jauna jāmācās pilnīgi viss, ko viņš mācēja pirms slimības. Lai būtu kopā ar Aleksu, mamma pameta savu darbu, bet tētis cenšas strādāt no mājām. Viņi ir klāt katru minūti pie puisēna, lai viņam palīdzētu un ar savu “mundro aci” nosargātu. Ir cerības, ka Aleksam varētu palikt labāk, jo slimība neprogresē.

Lai uzlabotu Aleksa veselību, ļoti nepieciešamas regulāras nodarbības pie ergoterapeita, audiologopēda un fizioterapeita, kuras gadam sastāda ievērojamu summu 3690 eiro. Laiks iet, un Aleksam ļoti nepieciešama palīdzība. Ģimene lūdz mūsu palīdzību, jo šobrīd palicis grūtāk nosegt visas ar ārstniecību saistītās izmaksas.

Mēs ticam, ka Aleksam var palīdzēt un mēs visi to spējam paveikt! Kopā mums ir spēks!

Projekts ievietots portālā 14.07.2020

Projekts noslēgts 16.09.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Laumai Rubinei

Palīdzība Darinai Seņko

Palīdzība Oļegam Gavrilovam

Palīdzība Oļegam Dziemidovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

84 537.23 €