Seko mums Šodien saziedoti jau 8,919.50 €

Palīdzība Akselam Stivriņam

Akselam ir 2 gadiņi un uzstādīta diagnoze – bērnības autisms. Puisēns pēc pārslimotas slimības pārstāja sarunāties, komunicēt ar citiem un bija sajūta, ka puisēns ir iegājis savā pasaulē.  Aksela mamma un speciālisti ir vienisprātis, ka jo agrāk tiek uzsākta rehabilitācija un speciālās nodarbības, jo labāki ir rezultāti bērniņam. Aksels jau apmeklē ABA terapiju, un sasniegtie rezultāti ir ļoti iepriecinoši – uzlabojušās komunikācijas un pašaprūpes prasmes. Terapija ir jāturpina, lai sasniegtu jaunus mērķus un nostiprinātu sasniegto. Vēl ļoti būtiski autiskā spektra bērniem ir izveidot labu kontaktu ar savu speciālistu, kas ir liels sasniegums. Akselam ir šāds speciālists, ar kuru viņš sadarbojas un ar prieku dodas apmeklēt nodarbības.

Speciālisti rekomendē ABA terapijas nodarbības turpināt, un tas gadā izmaksā 4500 eiro, Aksela ģimenei tie ļoti lieli izdevumi. Mamma dēliņu audzina viena un pilnvērtīgi strādāt algotu darbu nespēj, jo ar dēliņu nemitīgi jābūt kopā. Aksela mamma lūdz mūsu palīdzību, lai viņas dēls varētu apmeklēt ABA terapijas nodarbības, iekļauties sabiedrībā, mācīties sadarboties ar vienaudžiem, sevi aprūpēt un būt pilnvērtīgs sabiedrības loceklis.

Palīdzēsim Akselam!

Projekts ievietots portālā 07.09.2023

Projekts noslēgts 20.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Gaismas ceļš Donbasam

Palīdzība Miķelim Audzeram

Palīdzība Emīlam Prokofjevam

Palīdzība Indrai Brigitai Beļakai - Bernanei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 886.94 €