Seko mums Šodien saziedoti jau 920.00 €

Palīdzība Aināram Staram

Paldies! Nepieciešamā summa ir saziedota! 

Aināram no Ķeguma ir 48 gadi, viņam ir sieva un divi pieauguši bērni. Ainārs ir komunikāciju inženieris, šajā nozarē arī visu dzīvi strādājis, bijis izpalīdzīgs un ļoti atsaucīgs. Šobrīd Ainārs ir 1.grupas invalīds, viņam ir nepieciešama aprūpe un pieskatīšana.

Pirms četriem gadiem Aināram atklāja gaišo šūnu karcinomas vēzi. Šis vēža veids ir ļoti rets, tādēļ tā ārstešana ir sarežģīta. Jau pirms četriem gadiem par ģimenes līdzekļiem tika veiktas dārgas ģenētiskās analīzes, lai piemeklētu medikamentus, kas var viņa gadījumā palīdzēt. Taču šobrīd slimība progresē, šie medikamenti diemžēl vairs nepalīdz. Ārsts ir nozīmējis atkāroti veikt ģenetiskās analīzes, kas izmaksā 3757 eiro. Visu šo gadu garumā ģimene ir ieguldījusi visus spēkus un finansiālos līdzekļus, lai Aināram nodrošinātu efektīvu ārstēšanos. Taču šobrīd ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai apmaksātu analīzes un noteiktu piemērotāko medikamentu slimības ārstēšanai. 

Ģimene ļoti lūdz mūsu palīdzību, lai Ainārs varētu dzīvot. Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 12.01.2024

Projekts noslēgts 19.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Palīdzība ārkārtas situācijās

3D printeri Ukrainas armijai

Palīdzība Aldai Kudorei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 781 798.54 €