Seko mums Šodien saziedoti jau 74,133.03 €

Palīdzība Aigaram Mežulim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Aigaram nepieciešamā summa saziedota.

Mazajam Aigaram ir 5 gadi, un zēnam ir uzstādīta diagnoze – bērnības autisms. Ar ziedotāju atbalstu Aigars ir intensīvi apmeklējis ABA terapijas nodarbības, un tas ir bijis neizsakāms atbalsts gan pašam puisēnam, gan ģimenei. Aigars ir iemācījies sev svarīgas pašaprūpes prasmes, izveidot nelielu acu kontaktu ar līdzcilvēkiem, ar žestiem sazināties un norādīt savas vēlmes. Aigars ir palicis līdzsvarotāks, apmeklē 3 reizes nedēļā bērnudārzu.

Aigars ir dzīvespriecīgs un aktīvs puisēns. Viņam ļoti patīk atrasties dabā, šūpoties šūpolēs, lēkt uz batuta, peldēties un spēlēties ar maziem spēļu auto. Speciālisti rekomendē Aigaram nepārtraukt apmeklēt ABA terapijas nodarbības, jo progress ir acīmredzams. Aigara ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 4500 eiro, no kuriem 2958 eiro jau ir pieejami no 2021. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2022. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1542 eiro.

 Valsts diemžēl nesniedz nekādus atbalsta pasākumus cilvēkiem ar autiskā spektra traucējumiem. Aigara ģimene lūdz mūsu palīdzību, lai viņu dēliņš varētu turpināt attīstīties.

Palīdzēsim kopā Aigaram sasniegt arvien jaunas virsotnes! Mums kopā izdosies!

Projekts ievietots portālā 14.01.2022

Projekts noslēgts 19.04.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ukrainas dzīvniekiem! #palīdzipalīdzēt

Palīdzība Marutai Castrovai

Nedziedināmi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība ārkārtas situācijās

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 032 281.05 €