Seko mums Šodien saziedoti jau 11,004.29 €

Palīdzība Adriānai Meļehovai

Mērķis: Rehabilitācija 10 gadus vecai meitenei

Gadā nepieciešams: 1387

 Meitene piedzima priekšlaicīgi un viņas pamatdiagnoze ir BCT- spastiska tetraparēze, PMA un valodas aizture.

Adriāna slimo kopš dzimšanas , nestaigā, nevar patstāvīgi apģērbties un labā roka ir mazkustīga. Meitene pārvietojas rāpus un iet ar staiguli pieaugušā pavadībā. Izdarītas divas ortopēdiskās operācijas.

Adriāna mācās 4. Klasē. Meitenei ir mājas apmācība, apmeklē logopēda nodarbības. Ar dvīņu māsas starpniecību uzzina visu par klases un skolas dzīvi. Interesē viss apkārt  notiekošais, izsaka savu viedokli.

Patīk spēlēties, skatīties TV pārraides un klausīties grāmatas, ko lasa priekšā. Var dzirdēto atstāstīt tuvu tekstam. Pati nelasa, burtus pazīst daļēji.

 Lai attīstītu un pilnveidotu lasītprasmes, rakstītprasmes latviešu valodā, kā arī, lai attīstītu bērna roku pirkstu sīko muskulatūru, uzmanības noturību, darbības reakciju speciālisti iesaka iegādāties datoru.  Adriāna iziet rehabilitācijas kursus NRC „Vaivari”. Ir nepieciešams tos atkārtot. Ģimenei tādu līdzekļu nav, tāpēc lūdz ziedotāju atbalstu.

Projekts ievietots portālā: 16.12.2009.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atkārtota palīdzība Kristīnai Koniševskai

Atkārtota palīdzība Jānim Trūpam

Palīdzība Kasparam Dombrovskim

Palīdzība Venitai Elerei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 554.67 €