Seko mums Šodien saziedoti jau 20.00 €

Palīdzi Ukrainas karavīriem! 2016

Krievija Uzbruka Ukrainai bez kara pieteikuma. Kopš 2014. gada Ukrainā notiek karš, kas laupa un kropļo dzīves. Vidēji katra šī it kā nenotiekošā kara diena aiznesa 13 dzīvības un ievaino vismaz 30, galvenokārt, jaunus cilvēkus. Traumas ir smagas, tās ir ārstēšanā dārgas, turklāt Ukrainas medicīnas sistēma netika galā ar milzīgo ievainoto plūdumu.

Šajā nevienlīdzīgajā karā nedrīkst Ukrainu atstāt vienu. Šodien joprojām daudziem Ukrainas karavīriem ir jāārstē ievainojumi, kas iegūt kara sākumā – 2014. gada pavasarī un vasarā. Pat tad, kad karš būs beidzies un vairs ar katru dienu nepalielināsies ievainoto skaits, pacientu skaits Ukrainā, kam ir nepieciešama kvalitatīva medicīniskā palīdzība, joprojām būs mērāms tūkstošos.

Latvijā ir medicīnas nozares un speciālisti, ar ko lepoties, turklāt pie mums cenas ir ievērojami zemākas nekā Rietumeiropā vai Izraēlā un ārsti bieži vien Ukrainas pacientiem piešķir atlaides vai pat strādā par velti. 2015. gadā mēs visi kopā palīdzējām 9 karavīriem atgūt cerību un veselību, turpināsim arī 2016. gadā!

Projekts ievietots portālā 13.01.2016

Projekts noslēgts 31.12.2016

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Stiprini stipros

Palīdzi Pogai izaugt!

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Anatolijam Kazlauskim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

443 397.76 €