Seko mums Šodien saziedoti jau 1,801.53 €

Palīdzi "Labajām mājām" 2019

Pirms 20 gadiem pāris domubiedru uzsāka darbu, tolaik gaužām mazattīstītā jomā, dzīvnieku aizsardzībā. Ar milzu darbu un pirmo atbalstītāju palīdzību tika izveidota pirmā suņu patversme Rīgā - Juglā. Paralēli ikdienas darbiem glābjot un aprūpējot, tika strādāts pie lielā mērķa – uzcelt jaunu, funkcionālu, visām dzīvnieku labturības prasībām atbilstošu un mūsdienīgu dzīvnieku patversmi. Pateicoties sabiedrības un sponsoru ziedojumiem, tas arī tika izdarīts - 2012.gadā „Labās mājas” vēra durvis, lai ikdienā vienlaikus izmitinātu vairāk kā 50 suņus un 50 kaķus.

Mērķis sasniegts, bet darbs turpinās. Atšķirībā no pašvaldību patversmēm, kurās uzņemtajiem dzīvniekiem finansējums ir nodrošināts pirmajām 14 dienām kopš dzīvnieka nonākšanas patversmē, „Labajās mājās” 70 procenti dzīvnieku jau no uzņemšanas brīža jāuztur par saviem līdzekļiem. Taču „Labajām mājām” nav „savu līdzekļu”. Ir tikai sabiedrības atbalsts – ziedojumi, kuri patiesi dod iespēju palīdzēt. Līdz šim ar sabiedrības atbalstu 19 gados izdevies izglābt vairāk kā 9 tūkstošus dzīvnieku.

Katram nelaimē iekļuvušajam četrkājim – pazudušam, pamestam, cietušam autoavārijā, piesietam mežā pie koka, iebāztam maisā slīcināšanai vai izmestam grāvmalā, ar ziedotāju atbalstu ir iespēja steigties palīgā un nogādāt drošībā! 

Uzticies sunim un kaķim no "Labajām mājām"! Ja šobrīd uzņemt savā ģimenē dzīvnieku nav iespējas, dod iespēju "Labo māju"iemītniekiem sagaidīt savu ģimeni patversm, ziedojot barības iegādei un patversmes uzturēšanai. 

Par saziedotajiem līdzekļiem tiks iegādāta barība, granules apkures katlam, apmaksāti elektroenerģijas un veterinārmedicīnas pakalpojumi, kā arī apmaksāts suņu kopējas atalgojums. 

Projekts ievietots portālā 01.04.2019

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Gunitai Tropiņai

Palīdzība Tatianai Ivanovai

Palīdzība Nikolajam Savdonam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

729 863.15 €