Seko mums Šodien saziedoti jau 120.00 €

Palīdzi "Labajām mājām" 2016

Sākums bija pirms 16 gadiem, kad pirmās brīvprātīgās un entuziastes uzsāka Rīgā glābt pamestos mājdzīvniekus – suņus un kaķus. Tad tika atrasts mazs patvērums dažu dzīvnieku izmitināšanai. Vēl pēc laika tika piemeklēts neliels zemes gabals ar izbūvētiem 14 suņu turēšanas sprostiem, kur tad ilgus gadus darbojās pirmā suņu patversme Rīgā - Juglā. Paralēli ikdienas darbiem glābjot un aprūpējot, tika arī strādāts pie lielā mērķa –  uzcelt jaunu, funkcionālu, visām dzīvnieku labturības prasībām atbilstošu un mūsdienīgu dzīvnieku patversmi. Pateicoties sabiedrības un sponsoru ziedojumiem tas arī tika izdarīts  - 2012.gadā „Labās mājas” vēra durvis, lai ikdienā vienlaikus izmitinātu vairāk kā 60 suņus un 60 kaķus.

Mērķis sasniegts un  darbs turpinās. Atšķirībā no pašvaldību patversmēm, kurās uzņemtajiem dzīvniekiem finansējums ir nodrošināts pirmajām 14 dienām, „Labajās mājās” 70 procenti dzīvnieku jau no uzņemšanas brīža jāuztur par saviem līdzekļiem. Taču „Labajām mājām” nav „savu līdzekļu”, ir tikai sabiedrības atbalsts – ziedojumi, kuri tad paver iespēju palīdzēt. Līdz šim ar sabiedrības atbalstu 15 gados izdevies izglābt vairāk kā 8 ar pusi tūkstošus dzīvnieku.

Katrs nelaimē iekļuvušais četrkājis – pazudis, pamests, cietis autoavārijā, piesiets mežā pie koka, iebāzts maisā slīcināšanai un pakārts kokā vai izmests grāvmalā, spīdzināts vājprātīgos apstākļos utt. – mēs viņam varam steigties palīgā un nogādāt drošībā tikai tad, ja Tu esi atbalstījis „Labās mājas”!

Katrs kumoss – vesela, slima vai nobadināta dzīvnieka puncī,  katra ūdens lāse – tā ielīst dzīvnieka dzeramajā bļodiņā vai iztek viņa sprostu mazgājot, ir pieejama tikai tad, ja Tu esi atbalstījis „Labās mājas”!

Katra lauztā ķepa, sāpošais vēders, ieaugusī ķēde kaklā, uzplēstās, grieztās vai sistās brūces – nopietnākas vai mazākas veselības ķibeles, tai skaitā dzīvnieku attārpošana, vakcinācija, sterilizācija, kas jāpaveic, iespējama tikai tad, ja Tu esi atbalstījis „Labās mājas”!    

Katrs „Labo māju” suņa un kaķa sirds puksts, katrs elpas vilciens, katra dzīvnieka tagadne un nākotne ir atkarīga tikai no Tevis. Ja atbalsti patversmi, tad mēs viņiem spējam nodrošināt dzīvi. Ja atbalsta nav, patversme pārvēršas tukšās sienās...

Viena suņa uzturēšana un atbilstoša aprūpe „Labajās mājās” izmaksā EUR 4 dienā.
Viena kaķa uzturēšana un atbilstoša aprūpe „Labajās mājās” izmaksā EUR 1,80 dienā.

*vairāk par „Labajām mājām”, mūsu darbu un aktivitātēm – www.patversme.lv; meklē un pievienojies mums arī sociālajos tīklos.
*Informācija brīvprātīgajiem! Lai kļūtu par brīvprātīgo un dotos pastaigās ar suņiem, jāapmeklē vienreizējs seminārs. Detalizētu informāciju, lūdzu meklēt www.patversme.lv.
*patversmē dzīvnieki, ja vien nav agresīvi vai nedziedināmi slimi un cieš, uzturas, līdz tiem tiek atrastas jaunas mājas.

Ziedojuma tālrunis 90006687

Projekts ievietots portālā 13.01.2016

Projekts noslēgts 31.12.2016

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Ziedot iespējams arī zvanot uz labdarības tālruni 90006687*.

*Maksa par zvanu 1,42 EUR, tai skaitā Lattelecom apkalpošanas maksa par katru zvanu 12,1%. Ja Jums neizdodas noziedot zvanot no mobilajiem tālruņiem, lūgums sazināties ar savu operatoru, lai noskaidrotu vai Jūsu izvēlētais tarifs ļauj veikt zvanus uz labdarības tālruņiem. Diemžēl priekšapmaksas karšu lietotājiem nav iespējams ziedot zvanot uz labdarības tālruni.

Citi aktuāli projekti

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Palīdzība Renāram Mikum Pudovam

Atbalsti rūpju bērniņus!

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

324 787.92 €