Seko mums Šodien saziedoti jau 3,295.90 €

Palīdzi bērniem staigāt! 2022

Bērniem ar kustību traucējumiem ikdiena ir pilna izaicinājumu. Līdzās skolai, rotaļām un citām interesēm, ir regulāri jāapmeklē fizioterapeits. Arī tad, ja negribas, arī tad, ja nogurums un arī tad, ja draugi sauc.

Jo regulāra fizioterapija nodrošina, ka bērna veselības stāvoklis nepasliktinās.  Bet, lai sasniegtu progresu, terapija jāveic intensīvi un daudz vēl jādara arī mājās.

Regulāra fizioterapija nepieciešama bērniem ar dažādām diagnozēm – bērnu cerebrālā trieka, Spina bidifa, mikrocefālija, insults, dažādas retās slimības, negadījumos iegūta smagas un paliekošas traumas. Diemžēl ar valsts apmaksātājam fizioterapijas reizēm nepietiek. Tāpēc nepieciešams līdzcilvēku atbalsts.

Rehabilitācijas centrā POGA bērniem ar neiroloģiskajiem kustību traucējumiem ir iespēja saņemt fizioterapiju pie augsti kvalificētiem un ieinteresētiem fizioterapeitiem.  Jo POGA ir vieta, kur bērnus un vecākus saprot un mīl. POGA speciālisti gluži kā gādīgi vecāki palīdz bērniem apgūt arvien jaunas iemaņas, stiprināt savu varēšanu un sasniegt jaunas uzvaras.

Vienas fizioterapijas nodarbības izmaksas ir 25 eiro. Vienam bērniem mēnesī vidēji nepieciešamas 10 - 12 fizioterapijas nodarbības. Gadā tie ir vidēji ir 3000 eiro.

Palīdzēsim bērniem ar neiroloģiskiem kustību traucējumiem!

Projekts ievietots portālā 26.01.2022

Projekts noslēgts 01.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Artūram Šteinertam

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Snaiperšautenes Ukrainas aizsardzībai

Palīdzība Damiram Paeglem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 131 677.81 €