Seko mums Šodien saziedoti jau 808.81 €

Palīdzēsim trūcīgiem skolasbērniem

Tuvojas jaunais mācību gads un ar priecīgu satraukumu tam jau sākuši gatavoties bērni un viņu vecāki. Taču daudzās ģimenes, ir citādi.

  • Laura nāk no daudzbērnu ģimenes. Māte bērnus audzina viena pati. Mātei nav algota darba, tāpēc ģimene dzīvo ļoti trūcīgi.
  • Ģimenē 3 skolas vecuma bērni. Māte mirusi. Tēvs audzina viens. Strādā nepilnu slodzi.
  • Maznodrošināta daudzbērnu ģimene. Vecāki rūpējas par bērniem, bet trūkst finansiālo līdzeķlu bērnu aprūpei un nepieciešamo mācību līdzekļu iegādei.
  • Vecāku aprūpē 2 bērni, tēvs bezdarbnieks, māte onkoloģiskais slimnieks.
  • Māte Diānu audzina viena. Tēvs miris, māte ir bez darba. Ģimenē vēl divi mazi bērni.
  • Ģimenē divi bērni, ļoti sirsnīgi un talantīgi.Mamma bezdarbniece, tēvs strādā gadījuma darbus. Smags materiālais stāvoklis.

 

Lūk, tikai daži no skolu iesniegumos minētajiem vairāk kā 200 gadījumiem, kad tiek lūgta palīdzība mazajiem skolniekiem mācību līdzekļu, silta apavu pāra, vai sporta apģērba iegādei, jo vecākiem vienkārši trūkst līdzekļu, lai bērnu nodrošinātu ar visu mācību procesam un skolas apmeklēšanai nepieciešamo. Tad nu daudzas trūcīgas ģimenes jaunajam mācību gadam tuvojoties atkal risina smago jautājumu – kā sagādāt visu skolas gaitām nepieciešamo.

Projekts paredz palīdzību tiem bērniem, kuriem ģimenes apstākļu dēļ nākamo skolas gadu uzsākot košu krāsu kaste, butnīcu komplekts, sporta apavi, vai jaunu siltu zābaku pāris ir teju nesasniedzams sapnis. Nepieciešamo lietu iegādei vienam bērnam paredzēti 40 EUR.

Drīz sāksies jaunais mācību gads - laiks, kad mēs varam ne vienam vien mazajam skolasbērnam sarūpēt brīnišķīgu dāvanu – mācīties prieku, palīdzot tikt pie kādas skolas gaitās tik ļoti, ļoti nepieciešamas lietas.

Projekts ievietots portālā 12.01.2016

Projekts noslēgts 31.12.2016

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi Pogai izaugt!

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

#Neklusē!

Mūsu smaids ir mūsu spēks

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 585 961.75 €