Seko mums Šodien saziedoti jau 76,872.01 €

Palīdzēsim Samantai Treijerei

Paldies ziedotājiem par atbalstu Samantai. Turpmākie ziedojumi tiks izlietoti Samantas nākošajiem rehabilitācijas kursiem, kas būs nepieciešami.

Mazā Samanta piedzima priekšlaikus - 33.grūtniecības nedēļā Vecgada vakarā. Šogad meitenītei paliks 4 gadiņi. Piedzimstot mazulītei, vecākus bija pārņēmusi liela laime un prieks, bet pienākot pirmajai veselības pārbaudei ārsti uzstādīja diagnozi - bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze. Vecākiem sākās liela cīņa par mazulītes attīstību. Samanta pastāvīgi nesēž un nestaigā, spēj līst, rāpot nelielus gabaliņus un sākusi celties turoties pie mammas. Tagad mācās stāvēt pie rollatora. Meitenīte daudz runā, smaida un ir ļoti komunikabla, interesē viss jaunais. Samanta ir otrais bērniņš ģimenē, kura kopā ar brāli un tēti veido dažādus eksperimentus un, protams, abus ģimenes puišus komandē pa savam prātam.

Samantai speciālisti rekomendē regulāru rehabilitāciju, lai stiprinātu meitenes iespējas kļūt patstāvīgākai, spēcīgākai un reiz spert savus patstāvīgos soļus!  Gadā nepieciešami 3 TheraSuit 2 rehabilitācijas kursi, viens kurss izmaksā 1050 eiro. Gadā 3150 eiro.

Palīdzēsim mazajai Samantai!

Projekts ievietots portālā 11.07.2022

Projekts noslēgts 18.08.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Ukrainas dzīvniekiem! #palīdzipalīdzēt

Palīdzība Armandam Žikaram

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 035 020.03 €